O nás update

FYFT = Fill Your Free Time

Kdo jsme?

[nahradit fotkou od Dejfa]

 

JSME blázni do koníčků. Vždycky máme v rukávu (nebo v kapse) trik na to, jak si užít každou volnou minutu na maxiumum a chceme se s tebou o tyhle triky podělit. Ukážeme ti koníčky co ti něco dají i do každodenního života a pomůžeme ti se v nich zlepšovat a užít si je naplno.

NEJSME jenom obchod. Jsme komunita ve které najdeš profíky z každého směru a naše prodejna je místo, kde se potkáváme, učíme a soutěžíme.
*A jestli to máš na prodejnu daleko, nezoufej. Náš YouTube kanál je obrovskou knihovnou návodů i dalšího top tier obsahu, a když na to přijde, zasoutěžíme nebo sejdeme se i online.

CHCEME ti ukázat náš lifestyle. Ať to bude speedcubing, kendama, nebo lítání s dronem, vsadíme se, že u nás najdeš něco, co tě chytne – a až to najdeš – vítej ve #FYFTfamily! Partě, kde se konstantně učíme, objevujeme a společně posouváme k mistrovství.

NECHCEME aby tě nic brzdilo. Vždycky se na nás můžeš obrátit, tvoříme návody v češtině, nabízíme to nejlepší vybavení, pořádáme soutěže, zkrátka děláme všechno pro to, aby nebylo nic, co by ti mohlo stát v cestě.

 
 
 

5 pilířů FYFTu

 1. Upřímně, srozumitelně, bez manipulace = jako kámošovi
  Prodáváme jen to, co víme, že funguje. Pečlivě si vybíráme co prodáváme a věci, které nemůžeme s čistým svědomím nikomu doporučit, jdou do koše. Nepřikreslujeme vlastnosti našich produktů ani neskrýváme jejich vady a nepoužíváme žádnou agresivní nebo vtíravou reklamu. 
 2. Jsme experti
  V tom co prodáváme se fakt vyznáme a chceme aby se každému dostalo to nejlepší pro jeho potřeby.
 3. Jednota v rozmanitosti
  Každý koníček a každá komunita je úplně jiná. My se zaměřujeme na to, co mají společné – nevyčerpatelnou touhu se zlepšovat, objevovat, růst a bavit se v procesu.
 4. Minimalismus
  Soustředíme se na to důležité. Všechno ostatní jde stranou.
 5. Realita
  IRL > Online. PC hra nebo deskovka? Tutorial na YT nebo učení se od kámoše? Oboje je super, ale podle nás realitu nic nepřekoná. Proto dáváme důraz na scházení se v realitě a naše pobočka je útočištěm pro komunity všech koníčků

[stylem podle dokumentu]

1. text text obrázek1
obrázek2 2. text text
3. text text obrázek3
obrázek4 4. text text
 5. text text  obrázek5

O zakladateli

 [fotka je jen placeholder, Connor zajistí]

Tohle je Connor. Má na kontě desítky procestovaných zemí, stovky nakoukaných filmů a tisíce hodin v podnikání (jak rád někdy říká: “Někdo má tisíce nahraných hodin v Dotě 2, já mám tisíce hodin v budování byznysu.”).

Už na střední rozjel Yoyomanii (yoyo obchod) a má největší zásluhu na tom, jaký boom tehdy yoyo v Brně zažilo. Najednou se yoyo dalo sehnat i jinde než v hračkářství, byla hromada srazů, kroužků, soutěží a komunita rostla a rostla. Podobných koníčků je ale hromada a tak se zrodila vize FYFTu – udělat pro každý (tehdy neznámý) koníček to, co udělala Yoyomanie pro yoyování. A jak se říká, zbytek je historie.

 

A kterým směrem se vydáš ty?

[zkopírovat sem místo toho klikatelný kachle z homepage]