BattleTech: Tamar Rising - EN (CGL)

Akce
769 Kč –12 %
MG 5388
769 Kč –12 % 670 Kč
Skladem, ihned k odeslání (1 ks)

Tamar Rising je kniha BattleTechu, která obsahuje všechny podrobnosti o událostech v bývalé okupační zóně klanu Jade Falcon od roku 3151 do poloviny roku 3152. Obsahuje úplný historický přehled událostí v této oblasti vesmíru, profily osobností a jednotek klíčových hráčů; mnoho z nich se zde objevuje poprvé, spolu s herními informacemi, které všechny přenesou na váš stůl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho?

  • Pro hráče hry BattleTech.

Proč?

  • Tamar Rising je kniha BattleTechu, která obsahuje všechny podrobnosti o událostech v bývalé okupační zóně klanu Jade Falcon od roku 3151 do poloviny roku 3152.
  • Obsahuje úplný historický přehled událostí v této oblasti vesmíru, profily osobností a jednotek klíčových hráčů; mnoho z nich se zde objevuje poprvé, spolu s herními informacemi, které všechny přenesou na váš stůl.

Vlastnosti:

  • Vydavatel: Catalyst Game Lab
  • Kniha je v angličtině

Popis výrobce:

  • Tamar Rising: Silence falls across the Jade Falcon border, and slowly, reports reach Lyran space; the Clan’s warriors, so long a threat to the Steiner realm, are gone. Powerful ambitions rush to fill the vacuum that follows.
  • Former Clan citizens both recently assimilated and long conquered grapple with a future no longer defined by the Jade Falcons. An Arcturan general dissatisfied with Tharkad’s ineffective rule forges her own destiny. A Clan denied the glory of Terra redefines itself through battle and conquest. And a mercenary unleashes her reborn command to claim vengeance for past calamities.
  • Tamar Rising is a BattleTech sourcebook providing full details of the events in the former Clan Jade Falcon Occupation Zone from 3151 to mid-3152. Included are a full historical summary of events in that region of space, personality and unit profiles of key players; many of these appear here for the first time, along with game information to bring it all to your tabletop.

Doplňkové parametry

Kategorie: Battletech
JAZYK: Angličtina
Herní svět - Figurkové hry: Battletech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: