FYFT ČLÁNKY – rozcestí

Protože jsou pro nás komunity kolem koníčků to nejdůležitější, vytváříme obsah, aby tvoje nová zábava neskončila zapomenutá v šuplíku. V článcích najdeš návody, recenze a tipy na ty nejlepší produkty, které ocení začátečníci i pokročilí. Chceš se naučit skládat Rubikovu kostku? Zajímá tě recenze nejlevnější kendamy? A jaké jsou ty nejlepší hry pro děti? Najdeš u nás fakt raketu článků – upřímné recenze, tipy na nejlepší produkty, návody jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé, novinky a spoustu dalšího! 

Nebráníme se absolutně žádnému off-line koníčku, a proto se snažíme pořád přicházet s něčím novým, a zároveň se v těch směrech sami vzdělávat, abychom ti byli schopni co nejlépe poradit, když si nebudeš vědět rady. Zároveň se snažíme, abychom dokázali vzbudit nadšení do co nejvíce off-line aktivit. Jednou z našich úloh je vydávání updatů z různých směrů a světů. Těm, které vyžadují opravdu hodně pozornosti a tréninku, se snažíme věnovat nejvíce

Snažíme se naplno věnovat našemu YouTube kanálu FYFT, kde si zakládáme na kvalitních a dlouhotrvajících návodech (začátečnických i pokročilých), do kterých si často zveme mistry ve svém směru, aby tě to naučili přímo oni, a my ti tak zpracovali a předali co nejkvalitnější informace. Vydáváme i řadu FYFTnews, ve kterých tě seznamujeme s bombastickými novinkami.

Na Instagram přidáváme aktuální dění z pobočky, tipy na aktivity, všechny informace o eventech a občas i nějakou tu giveaway.

A tady, v naší blogové encyklopedii, se dozvíš úplně všechno. Díky, že jsi tu a chceš se rozvíjet ve svém koníčku.