Jugglequip Infinities druhé generace

Vašek Peca, přední český žonglér a designér žonglovacích míčků Jugglequip, ti představí novinku – druhou generaci svých míčků Infinities. První generace byla v prodeji od roku 2019. Čím se nové míčky liší?

Infinities 2nd Generation

I když se to na první pohled nemusí zdát, míčky nové generace mají spoustu vylepšení. Velká změna nastala v procesu výroby – Infinities se teď ručně šijí v Česku, což je oproti výrobě v Asii velká změna. Už i první generace míčků se ale dost lišila od konkurenčních značek – hlavně co se odolnosti materiálů týče. Infinities jsou vyrobeny z osmi panelů z japonské koženky. Liší se i švy, které jsou všechny stejně zvrásněné (oproti míčkům šitým na stroji, které mají vždycky poslední šev výraznější) a jsou už takovým poznávacím znamením Infinities. U druhé generace je šití ještě přesnější než u té první, lněnou nit nahradila pevnější plastová voskovaná a navíc je zdokonalený tvar panelu, aby byl míček co nejkulatější. Většina žonglovacích míčků je plněná prosem. Infinities jsou plněny plastovým granulátem, který je hypoalergenní a míčky díky němu můžeš i vyprat. Navíc se používá granulát dvou různých hustot a jejich kombinace, díky čemuž může vzniknout malý těžký i velký lehký míček.

Skladové míčky

Druhá generace Infinities má čtyři barvy (bílá, žlutá, oranžová, červená) a čtyři velikosti – S 64mm: 105 g, M 67 mm: 115 g, L 70 mm: 125 g, XL 73 mm: 135 g. Skladové zásoby mají plnost 97 %.

Custom míčky

Infinities druhé generace si můžeš nechat vyrobit přesně podle svých představ. U nás pořídíš jen ty základní, ale na webu jugglequip.com si pomocí customizéru můžeš navolit velikost, hmotnost a plnost míčků a dokonce barvy jednotlivých panelů i nitě.

jugglequip-customizer-min

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení