Jugglequip Infinities druhé generace

Vašek Peca, přední český žonglér a designér žonglovacích míčků Jugglequip, ti představí novinku – druhou generaci svých míčků Infinities. První generace byla v prodeji od roku 2019. Čím se nové míčky liší?

Infinities 2nd Generation

I když se to na první pohled nemusí zdát, míčky nové generace mají spoustu vylepšení. Velká změna nastala v procesu výroby – Infinities se teď ručně šijí v Česku, což je oproti výrobě v Asii velká změna. Už i první generace míčků se ale dost lišila od konkurenčních značek – hlavně co se odolnosti materiálů týče. Infinities jsou vyrobeny z osmi panelů z japonské koženky. Liší se i švy, které jsou všechny stejně zvrásněné (oproti míčkům šitým na stroji, které mají vždycky poslední šev výraznější) a jsou už takovým poznávacím znamením Infinities. U druhé generace je šití ještě přesnější než u té první, lněnou nit nahradila pevnější plastová voskovaná a navíc je zdokonalený tvar panelu, aby byl míček co nejkulatější. Většina žonglovacích míčků je plněná prosem. Infinities jsou plněny plastovým granulátem, který je hypoalergenní a míčky díky němu můžeš i vyprat. Navíc se používá granulát dvou různých hustot a jejich kombinace, díky čemuž může vzniknout malý těžký i velký lehký míček.

Skladové míčky

Druhá generace Infinities má čtyři barvy (bílá, žlutá, oranžová, červená) a čtyři velikosti – S 64mm: 105 g, M 67 mm: 115 g, L 70 mm: 125 g, XL 73 mm: 135 g. Skladové zásoby mají plnost 97 %.

Custom míčky

Infinities druhé generace si můžeš nechat vyrobit přesně podle svých představ. U nás pořídíš jen ty základní, ale na webu jugglequip.com si pomocí customizéru můžeš navolit velikost, hmotnost a plnost míčků a dokonce barvy jednotlivých panelů i nitě.

jugglequip-customizer-min

[Autor-Ája]