O NÁS

Náš cíl je shromažďovat a následně nabízet výrobky, které jsou vždy spojeny s aktivitou vyplňující volný čas – odtud zkratka FYFT (Fill Your Free Time). Tyto produkty jsou buď přímo určeny k provozování volnočasové aktivity, nebo ji usnadňují či zpříjemňují. 
Volnočasové aktivity na FYFTu mají kromě svého primárního účelu v podobě zábavy i další, hlubší význam – přináší pozitivní emocepojí nás s přáteli a vytváří nové, budují charakterodhodlanost a pevnou vůli. Jsou to aktivity, které vedou nejen k rozvoji skillu, ale hlavně k rozvoji člověka.

Lidem, kteří se těmto koníčkům věnují, chceme ale nabídnout mnohem víc než jenom výměnu zboží za peníze. Organizujeme a sponzorujeme soutěžesrazyworkshopyučíme lidi, jak se v jednotlivých směrech zlepšit a v našich prodejnách jim poskytujeme prostor pro setkávání. Zároveň si na pobočkách můžeš spoustu věcí vyzkoušet, aniž by sis je předem musel koupit, u nás se zajíc v pytli neprodává! Na pobočce v Praze si můžeš zahrát deskovku nebo si třeba zažonglovat, to je na tobě. Stropy jsou dost vysoké i pro létání s drony!

Během lockdownu jsme setkávání komunit nepřerušili, ale pouze přesunuli do online prostoru, na Discord. Mimo to neustále tvoříme informační a naučná YouTube videa zaměřená na jednotlivé koníčky a každý den s vámi komunikujeme skrze Instagram

S aktivní výplní volného času souvisí taky prioritizace a minimalismus. Jakmile se zbavíš věcí a aktivit, které ti nic nedávají, máš rázem mnohem víc času sám na sebe a na koníčky.

Nejen že si ve FYFTu můžeš najít celoživotní hobby, ale na našich eventech můžeš poznat lidi z různých komunit, kteří ale mají jedno společné: chtějí prožívat volný čas naplněně a kvalitně. Ať se chystáš s něčím začít, nebo se chceš posunout dál, jsme tu pro tebe. Bav se!

P.S.: Pokud jsme tě ještě nepřesvědčili o důležitosti koníčků, přečti si článek Proč je důležité umět si hrát.


FYFT Crew

FYFT Crew zahrnuje lidi, kteří se starají o to, že ti včas přijde objednávka, že funguje web, že se máš odkud učit, a milion dalších věcí, které jsou k fungování FYFTu potřeba. Nejsou jenom součástí FYFTu, tihle lidi jsou FYFT.

Petr Martin Tonda
Lucka Dejf Sony
David Franta Question

 


 

FYFT Teamy

Členové FYFT Teamů jsou talentovaní lidi, kteří podle nás skvěle ztělesňují myšlenku FYFTu. Časem se náš tým bude rozrůstat o lidi, kteří jsou mezi nejlepšími ve svém směru, kteří jsou důležitou součástí svých komunit a starají se o jejich fungování, nebo jsou to prostě lidi, ve kterých vidíme potenciál. Kdyby byl volný čas sport, tohle by byla naše reprezentace.

Matvej Anet Matěj Lukáš
Adam-profil question
question
question

 

FYFT Kendama Teamy

Jelikož jsme jako FYFT českou i slovenskou distribucí legendární kendama značky KROM, máme pod sebou i teamy hráčů pro obě země, kde se snažíme podporovat ty nejlepší z nejlepších.

Pokud tě zajímá, co se ohledně Krom kendamy v našich končinách děje nebo prostě jen obdivuješ šílený skill našich team members, rozhodně dávej follow jak na kromkendamacz nebo kromkendamaslovakia, tak i přímo hráčům samotným.

KROM CZ TEAM

BRO Team

Mudi - Bro Team Junkie - Bro Team Honza - Bro Team

FLOW Team

Tomáš Pivoda | Dominik Szpuk Petr Čech | Jan Drs | Josef Šteigl

  

KROM SK TEAM

BRO Team

Simon - Bro Team Samuel - Bro Team

FLOW Team

Richard Weiss | Matůš Hitka | Jakub Jedlička | Viliam Mišík | David Randous | Vladimír Mušák