O NÁS

FYFT = Fill Your Free Time

JSME blázni do koníčků. Vždycky máme v rukávu (nebo v kapse) trik na to, jak si užít každou volnou minutu na maximum. A samozřejmě se chceme s tebou o tyhle triky podělit! Ukážeme ti koníčky, které ti něco dají i do každodenního života, a pomůžeme ti se v nich zlepšovat a užít si je naplno.

NEJSME jenom obchod. Jsme komunita, ve které najdeš profíky z každého směru, a naše prodejna je místo, kde se potkáváme, učíme a soutěžíme.
*A jestli to máš na prodejnu daleko, nezoufej. Náš YouTube kanál je obrovskou knihovnou návodů i dalšího top tier obsahu. A když na to přijde, zasoutěžíme nebo se sejdeme i online.

CHCEME ti ukázat náš lifestyle. Ať to bude speedcubing, kendama, nebo lítání s dronem, vsadíme se, že u nás najdeš něco, co tě chytne – a až to najdeš – vítej ve #FYFTfamily! Partě, kde se konstantně učíme, objevujeme a společně se posouváme k mistrovství.

NECHCEME, aby tě cokoliv brzdilo. Vždycky se na nás můžeš obrátit - tvoříme návody v češtině, nabízíme to nejlepší vybavení, pořádáme soutěže... zkrátka děláme vše pro to, aby nebylo nic, co by ti mohlo stát v cestě.

tym

5 pilířů FYFTu

1. Upřímně, srozumitelně, bez manipulace = jako kámošovi
Prodáváme jen to, co víme, že funguje. Pečlivě si vybíráme, co prodáváme, a věci, které nemůžeme s čistým svědomím nikomu doporučit, jdou do koše. Nepřikrášlujeme vlastnosti našich produktů ani neskrýváme jejich vady a nepoužíváme žádnou agresivní nebo vtíravou reklamu.
2. Jsme experti
V tom, co prodáváme, se fakt vyznáme a chceme, aby se ke každému dostalo to nejlepší pro jeho potřeby.
3. Jednota v rozmanitosti
Každý koníček a každá komunita je úplně jiná. My se zaměřujeme na to, co mají společné – nevyčerpatelnou touhu se zlepšovat, objevovat, růst a bavit se v procesu.
4. Minimalismus
Soustředíme se na to důležité. Všechno ostatní jde stranou.
5. Realita
IRL > Online. PC hra nebo deskovka? Tutorial na YT nebo učení se od kámoše? Oboje je super, ale podle nás realitu nic nepřekoná. Proto dáváme důraz na scházení se v realitě a naše pobočka je útočištěm pro komunity všech koníčků.

Poznej FYFT skrze video

O zakladateli

konr

Tohle je Connor. Má na kontě desítky procestovaných zemí, tisícovku přečtených knih a tisíce hodin v podnikání (jak rád někdy říká: “Někdo má tisíce nahraných hodin v Dotě 2, já mám tisíce hodin v budování byznysu.”). Rád píše o produktivitě na svém blogu

Už na střední rozjel Yoyomanii (yoyo obchod) a má největší zásluhu na tom, jaký boom tehdy yoyo v Brně zažilo. Najednou se yoyo dalo sehnat i jinde než v hračkářství, byla hromada srazů, kroužků, soutěží a komunita rostla a rostla. Podobných koníčků je ale hromada, a tak se zrodila vize FYFTu – udělat pro každý (tehdy neznámý) koníček to, co udělala Yoyomanie pro yoyování. A jak se říká, zbytek je historie.

 

A kterým směrem se vydáš ty?