O NÁS

Naše mise

Žijeme v době plné prokrastinace, bezúčelného scrollování na sociálních sítích a zkracující se doby, po kterou jsme schopni udržet pozornost. To nejcennější, co máme, je náš volný čas a ten si často necháváme protéct mezi prsty.

Naším cílem je ukázat lidem smysluplné koníčky, pomoci jim se v nich zlepšovat a nabídnout jim to nejlepší vybavení pro jejich potřeby. Tyto koníčky nejsou vybrány náhodně. Jsou to aktivity, které budují charakter, pevnou vůli, zlepšují zručnost, rozvíjí kreativitu, nebo jinak přispívají k osobnímu růstu. Chceme, aby lidi trávili svůj volný čas smysluplně.

Jsme experti ve směrech, které rozšiřujeme, a jde nám o víc než o výměnu zboží za peníze. Podporujeme a staráme se o komunity našich koníčků, pořádáme soutěže, srazy, vzděláváme a spojujeme.

Nejsme anonymní obchod, u kterého vztah se zákazníkem končí přijetím platby. Sami jsme blázni do koníčků a na prvním místě je pro nás spokojenost a dobro komunity, které jsme součástí.

FYFT = Fill Your Free Time

5 pilířů FYFTu

 1. Upřímně, srozumitelně, bez manipulace = jako kámošovi
  Věříme v naše produkty. Nemáme potřebu přikreslovat jejich vlastnosti, nebo něco zatajovat. Pečlivě si vybíráme, jaké produkty prodáváme a věci, které nemůžeme s čistým svědomím nikomu doporučit, jdou do koše. Nemáme akce, výprodeje a nepoužíváme žádnou agresivní či vtíravou reklamu.
 2. Jsme experti
  Našim produktům opravdu rozumíme a naším cílem je, aby se každému dostalo do ruky to správné vybavení pro jeho potřeby.
 3. Jednota v rozmanitosti
  Zaměřujeme se na celou řadu směrů a komunit. Každá je originální, ale všichni mají společnou nevyčerpatelnou chuť se zlepšovat, objevovat, a bavit se v procesu. Jsou aktivní, hladoví po růstu a neodmítnou šanci naučit se něco nového. A to s nimi sdílíme i my.
 4. Minimalismus
  Soustředíme se na to důležité. Všechno ostatní jde stranou.
 5. Realita
  Pravý zážitek nelze přenést online. Hraní PC hry vs. hraní deskovky, učení se triků z videa vs. učení se od kámoše. Jasně, oboje může být fajn, ale realitu nic nepřekoná. Dáváme důraz na scházení se v realitě a naše pobočka je útočištěm pro komunity všech koníčků.

Kdo jsme?

Tohle jsou lidi, kteří se starají o to, že ti včas přijde objednávka, že funguje web, že se máš odkud učit, a milion dalších věcí, které jsou k fungování FYFTu potřeba. Nejsou pouhou součástí FYFTu, tihle lidi jsou FYFT. 

Connor FYFT
Martin
Dejf
Tonda
Sony
Franta
Kdo bude další?
Kdo bude další?

FYFT Talents

FYFT Talenti jsou talentovaní lidi, kteří podle nás skvěle ztělesňují myšlenku FYFTu. Časem se náš tým bude rozrůstat o lidi, kteří jsou mezi nejlepšími ve svém směru, kteří jsou důležitou součástí svých komunit a starají se o jejich fungování, nebo jsou to prostě lidi, ve kterých vidíme potenciál. Kdyby byl volný čas sport, tohle by byla naše reprezentace.

Matěj
Anet
Matvej
Lukáš
Adam-profil
Jakub
question
question

FYFT Kendama Team

Jelikož jsme jako FYFT českou i slovenskou distribucí legendární kendama značky KROM, máme pod sebou i teamy hráčů pro obě země, kde se snažíme podporovat ty nejlepší z nejlepších.

Pokud tě zajímá, co se ohledně KROM kendamy v našich končinách děje, rozhodně hoď follow na @kromkendamacz a @kromkendamaslovakia, nebo přímo našim team memberům.

KROM TEAM CZ

BRO Team

Mudi - Bro Team
Junkie - Bro Team
Dominik - Bro Team
question

FLOW Team: Tomáš Pivoda | Bára Hrabová | Filip Ghandys | Jan Drs

KROM TEAM SK

BRO Team

Simon - Bro Team
Samuel - Bro Team
Adam - Bro Team
question

FLOW Team: Richard Weiss | David Randous | Vladimír Mušák