POBOČKA od pondělí 4.7. do středy 6.7. ZAVŘENÁ. Objednávky expedujeme v pracovní dny.

YoYoFactory – One vs. Arrow

Responzivní yoya pro začátečníky s vyměnitelným ložiskem

Yoyo One i yoyo Arrow (obě od YoYoFactory) se doporučují začátečníkům, protože mají vyměnitelné ložisko. Když je vyndáš z krabičky, je v obou případech yoyo responzivní – vrací se na trhnutí do ruky – což jako začátečník potřebuješ, aby ses naučil základní triky. Jakmile pokročíš a budeš se chtít naučit něco s neresponzivním yoyem, nemusíš kupovat úplně nové. Stačí vyměnit ložisko a yoyo One nebo yoyo Arrow se stanou neresponzivními – vrací se do ruky ne na trhnutí, ale přes trik jménem Bind.

Které je tedy lepší?

Třeba Tonda by si vybral Arrow – je o pár let novější, širší, větší a dokonce má díru na nějaký základní finger spin.

Na druhou stranu yoyo One je úplná klasika ověřená lety praxe, která vydrží snad skoro všechno. Je menší a „tlustější“ a nemusíš se bát, že když s ním omylem praštíš o zem, rozbije se. Taky je o trošku levnější než Arrow.

Každopádně s ani jednou možností neuděláš chybu – s Arrow i One máš jistotu, že začínáš dobře, tedy s responzivním yoyem. Pokud budeš šikovný, stejně začátečnické yoyo budeš používat jen chvíli, než přejdeš na první kovové yoyo.

Tip: Omrkni všechna yoya, která máme skladem, v sekci Yoyo.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení