c3yoyodesign

C3yoyodesign založili v roce 2009 yoyeři Walter Wong, Simpson Wong a Ron Chan. Od té doby C3 team získává všemožná světová prvenství v oficiálních i neoficiálních disciplínách. Sám zakladatel C3yoyodesignu Simpson Wong je držitelem světového rekordu v nejdelším sleeptimu (30 minut 28 sekund). Brand založený těmi nejlepšími.

V roce 2011 byla společnost C3yoyodesign oficiálně založena jako výrobce, který také sponzoruje hráče nejen z Asie, ale také z Evropy a Severní Ameriky. Popularita, kterou společnost nasbírala, ji vynesla na výsluní jako jednoho z nejlepších yoyo výrobců na světě.

C3yoyodesign má mimo jiné velmi silný soutěžní team složený z yoyerů z více než deseti zemí světa. V posledních letech se C3 teamu obzvláště dařilo. Rei Iwakura už několik let dominuje kategorii 4A, a mladý Shion Araya se letos (2016) stal jedním z nejmladších mistrů světa v 1A vůbec. Za zmínku stojí i evropská část teamu - především David Molnar, který už několikrát získal titul mistra evropy v 5A.

C3yoyodesign se nebojí experimentovat a jejich yoya patří k nejlepším na trhu. Jejich yoya jsou plastová, kovová i bimetalová.

1 položek celkem
Jenos (C3yoyodesign)
Jenos (C3yoyodesign)
ČEKÁME NA NASKLADNĚNÍ
1 249 Kč

Jenos je nový offstring navržený pro soutěžní scénu.

27153/BIL

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem