Jak na One-handed Fan (OH Fan)

Nauč se One-handed (OH) Fan alias jednoruční vějíř. Důležité je, aby tvoje karty měly finish a klouzaly po sobě. Karty s finishem najdeš v sekci Cardistry karty.

Jednoruční vějíř se ve většině případů nedělá s celým balíčkem – většinou ho cardista umí v obou rukách, v každé s polovinou balíčku. Uč se tedy nejdřív s polovinou, cca 26 kartami. A nejprve se uč vějíř dělat v dominantní ruce, tedy pokud jsi pravák, tak v pravé.

Balíček chytni do gripu, kde na kratší straně uprostřed nahoře je palec a spodní kratší strana balíčku je opřená o prostředníček a prsteníček. Ukazováček a malíček karty přidržují po stranách ve spodní části. Palec sundej shora balíčku, přibliž ho co nejvíc k malíčku a balíček tak opři o prostředníček a prsteníček, můžeš k nim přidat i ukazováček. Palcem tlač balíček směrem od těla, zbylými prsty k tělu – tím se balíček rozprostře do vějíře. Čím rychleji to uděláš, tím lépe bude vějíř vypadat.

Až ti vějíř půjde v jedné ruce, nauč se to druhou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení