Game of Skate Jam, 29.1.2023

Zveme tě na další závod u nás na pobočce ve fingerboardingu, tentokrát v disciplíně GAME OF SKATE. Akce je vhodná pro všechny jezdce bez ohledu na jejich výkonnost.

fingerboard game of skate
Event se bude konat v neděli 29. 1. od 11 hodin. Na místě bude možnost zajezdit si na třech fingerboardových parcích. Registrovat se můžeš online a pokud se nenaplní kapacita, tak i na místě do 12:00. Hlavní závod odstrartuje ve 12:00 na game of skate stole. V průběhu dne se budou konat i menší závody na ostatních parcích o skvělé ceny!

REGISTRACE: Koupit vstupenku

LIMIT: 40 lidí

CENA: 150,- Kč

KDY: Neděle 29. 1. od 11:00, předpokládaný konec 18:00

KDE: FYFT, Osadní 35 PRAHA - Holešovice (link)

FB UDÁLOST (link)

Pravidla závodů

Závod se pojede formou turnaje. V prvním kole se vylosují dvojice, které spolu pojedou GAME OF SKATE. Vítěz se bude posouvát v turnajovém pavoukovi dál až do finále. Do dalšího kola může postoupit vždy jen jeden závodník.

Co je to Game of Skate?

Na začátku každé hry si dva závodníci dají kámen-nůžky-papír. Vítěz začíná: oznámí, jaký trik bude předvádět (pokud nezná názvy triků, stačí ukázat, jak trik vypadá), a pokud trik vrátí, musí ho druhý závodník zopakovat. Pokud ho nezopakuje, dostává první písmeno: S. Pokud zkazí 5 zadaných triků, získává slovo SKATE a hra končí. Na poslední písmeno jsou dva pokusy. Pokud závodník, který je na řadě, pokazí trik, který chce zadat, nedostává písmeno, ale zadává druhý hráč.

jak vypadá stůl na game of skate

Proč dorazit na závody?

  • Máš jedinečnou možnost si zazávodit a porovnat svoje skills s ostatními
  • Seznámíš se s dalšími fingeboard ridery všech výkonnostních úrovní
  • Můžeš vyhrát FYFTcoin (naše speciální měna) a spoustu dalších cen od sponzorů závodu
  • Jestli je to tvoje první soutěž, všechna pravidla ti na místě vysvětlíme

A co můžeš vyhrát?

Závodníci, kteří se probojují do dalších kol, si domů odnesou ceny od sponzorů závodu a mimo jiné 3 nejlepší obdrží FYFTcoiny!

Účastí na eventu automaticky souhlasíš se vznikem fotek a videí na naše sociální sítě a promo materiály.

Video z předešlé akce

Těšíme se na tebe!