Cardistry na Magic Festu 2022

Cardisti, je to tu!!!

Pamatujete si Cardistry soutěž, která se konala naposled v roce 2018? Chtěli byste se tam vrátit nebo vám unikla? Tak si zapište do kalendářů datum 13.15. 5. 2022, to se totiž celá kouzelnická i cardistry komunita sejde právě v Uherském Hradišti, kde se mimo jiné bude konat i Mistrovství ČR v moderní magii

karty fyft cardistry

Poslouchali jsme vaši zpětnou reakci na soutěž, a proto ji letos pojmeme v trochu jiném stylu. Stylu, který je o něco blíž právě tomuto streetovému modernímu umění. Bude se soutěžit formou battlu 1 vs. 1.

Jak to bude probíhat?

Nejprve se zaregistruj na tomto odkaze.

Vyplň, že soutěžíš, a zbylé informace dle tvé volby. Účastnický poplatek činí 1000 .

Poté se dostav včas na cardistry soutěž, kde náhodně vylosujeme tvého protihráče. Následně proběhne souboj jeden na jednoho, kdy každý soutěžící má 2x 30 s na předvedení svých připravených cardistry moves. Budete soutěžit na střídačku 1. cardista 30 s, 2. cardista 30 s a pak zase 1. cardista 30 s a 2. cardista 30 s. Po tomto kole odborná porota rozhodne, který z těchto dvou soutěžích postupuje. Porota má také právo si vyžádat od každého dalších extra 30 s, pokud je souboj nerozhodný. Hodnotit budou zejména bezchybovost, plynulost, obtížnost a kreativitu.

Takto se budete navzájem vyřazovat, až vybereme toho nejlepšího cardistu. Dá se říct, že mistra ČR v cardistry. Tento titul doposud drží Matvej Vlasov, který však bude letos v porotě společně s Adamem Gečnukem.

Soutěží se nejenom o prestižní titul, ale i hodnotné ceny, které zajišťuje nejen FYFT, ale i Butterfly Wonderland a další sponzoři festivalu. 

Aby byla soutěž ještě více živá a interaktivní, bude ji celou moderovat David Václavík aka DEjF

karty fyft cardistry

A pro více info sledujte sociální sítě Magic Festivalu, ať vám nic neunikne, těšíme se na vás.

Potvrď účast na Facebookové události.