Cardistry na Magic Festu 2022

Cardisti, je to tu!!!

Pamatujete si Cardistry soutěž, která se konala naposled v roce 2018? Chtěli byste se tam vrátit nebo vám unikla? Tak si zapište do kalendářů datum 13.15. 5. 2022, to se totiž celá kouzelnická i cardistry komunita sejde právě v Uherském Hradišti, kde se mimo jiné bude konat i Mistrovství ČR v moderní magii

Poslouchali jsme vaši zpětnou reakci na soutěž, a proto ji letos pojmeme v trochu jiném stylu. Stylu, který je o něco blíž právě tomuto streetovému modernímu umění. Bude se soutěžit formou battlu 1 vs. 1.

Jak to bude probíhat?

Nejprve se zaregistruj na tomto odkaze.

Vyplň, že soutěžíš, a zbylé informace dle tvé volby. Účastnický poplatek činí 1000 .

Poté se dostav včas na cardistry soutěž, kde náhodně vylosujeme tvého protihráče. Následně proběhne souboj jeden na jednoho, kdy každý soutěžící má 2x 30 s na předvedení svých připravených cardistry moves. Budete soutěžit na střídačku 1. cardista 30 s, 2. cardista 30 s a pak zase 1. cardista 30 s a 2. cardista 30 s. Po tomto kole odborná porota rozhodne, který z těchto dvou soutěžích postupuje. Porota má také právo si vyžádat od každého dalších extra 30 s, pokud je souboj nerozhodný. Hodnotit budou zejména bezchybovost, plynulost, obtížnost a kreativitu.

Takto se budete navzájem vyřazovat, až vybereme toho nejlepšího cardistu. Dá se říct, že mistra ČR v cardistry. Tento titul doposud drží Matvej Vlasov, který však bude letos v porotě společně s Adamem Gečnukem.

Soutěží se nejenom o prestižní titul, ale i hodnotné ceny, které zajišťuje nejen FYFT, ale i Butterfly Wonderland a další sponzoři festivalu. 

Aby byla soutěž ještě více živá a interaktivní, bude ji celou moderovat David Václavík aka DEjF

A pro více info sledujte sociální sítě Magic Festivalu, ať vám nic neunikne, těšíme se na vás.

Potvrď účast na Facebookové události.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení