DESKOHERNÍ VEČER – STŘEDA A ČTVRTEK VE FYFT PRAHA

Na pobočce FYFTu sis určitě všiml, že nahoře na galerii máme hernu s rozbalenými hrami a pořádáme tam různé eventy. Mezi pravidelné eventy patří Deskoherní večer, který se koná ve středu a čtvrtek od 18h. Nezáleží, jestli jsi nováček, milovník párty her nebo hardcore eurohráč... Místo je tu pro každého! Jde hlavně o komunitu a zábavu.

  

Hry si můžeš přinést vlastní nebo si půjčit z naší knihovničky, která se postupně rozrůstá. Na místě bude i náš hráč Sony, který spoustu her zná a může pomoct s vysvětlením pravidel.

V herně najdeš také ledničku, kde si můžeš zakoupit chlazené nápoje.

Když přijdeš po 18h, vůbec nevadí. V pozdních hodinách se zavírá brána, ale stačí zazvonit na zvonek a správce otevře. Stačí říct, že jdeš do FYFTu na hry.

V rámci večera také můžeš získat FYFTcoin (místní měna). Každý večer totiž losujeme 5x FYFTcoin, který rozdáme náhodně nebo pro vítěze hry na každého stole.

Pokud plánuješ přijít se svoji herní skupinkou, doporučujeme si udělat rezervaci stolu (klidně si napiš, který chceš) na mail sony@fyft.cz 

  

Připoj se do FB skupiny Deskovky ve FYFTu, kde se hráči domlouvají na konkrétních hrách a hledají spoluhráče:) Navíc můžeš hlasovat o novou hru, kterou přidáme do naší herny a vyhrát k tomu FYFTcoin!

KDY: Každou středu a čtvrtek od 18h

KDE: FYFT, Osadní 35, Praha Holešovice

V KOLIK:

  • Středa 18-23h
  • Čtvrtek 18-22h

VSTUPNÉ:

Cena Cena 1 Vstupu
(Při návštěvě 1x týdně)
Bonus
Denní vstup 80 Kč 80 Kč - celý den
3 měsíce 600 Kč 47 Kč +3 FYFTcoiny

Neomezený vstup
každý prac. den
během otevírací
doby herny

6 měsíců 1100 Kč 42 Kč
+6 FYFTcoiny
12 měsíců 2000 Kč 38 Kč
+15 FYFTcoiny

 

Těšíme se na tebe!