DESKOBRANÍ: Slevy až 71% na 300+ her - Tento týden

DESKOHERNÍ VEČER – STŘEDA A ČTVRTEK VE FYFT PRAHA

Na pobočce FYFTu sis určitě všiml, že nahoře na galerii máme hernu s rozbalenými hrami a pořádáme tam různé eventy. Mezi pravidelné eventy patří Deskoherní večer, který se koná ve středu a čtvrtek od 18h do 23h. Často zůstáváme, ale i déle. Nezáleží, jestli jsi nováček, milovník párty her nebo hardcore eurohráč... Místo je tu pro každého! Jde hlavně o komunitu a pobavení.

  

Hry si můžeš přinést vlastní nebo si půjčit z naší knihovničky, která se postupně rozrůstá. Na místě bude i náš hráč Sony, který spoustu her zná a může pomoct s vysvětlením pravidel. Některé večery se setkáš i s dalšími Fyfťáky, jako Dejfem, Connorem, Martinem, kteří si taky rádi zahrají.

V herně najdeš také ledničku, kde si můžeš zakoupit chlazené nápoje.

Když přijdeš po 18h, vůbec nevadí. V pozdních hodinách se zavírá brána, ale stačí zazvonit na zvonek a správce otevře. Stačí říct, že jdeš do FYFTu na hry.

V rámci večera také můžeš získat FYFTcoin (místní měna).

Pokud plánuješ přijít se svoji herní skupinkou, doporučujeme si udělat rezervaci stolu (klidně si napiš, který chceš) na mail sony@fyft.cz 

  

Připoj se do FB skupiny Deskohraní ve FYFTu, kde se hráči domlouvají na konkrétních hrách a hledají spoluhráče:) Navíc každý týden můžeš hlasovat o novou hru, kterou přidáme do naší herny a vyhrát k tomu FYFTcoin!

KDY: Každou středu a čtvrtek

KDE: FYFT, Osadní 35, Praha Holešovice

V KOLIK: 18:00–23:00h

VSTUPNÉ: 

  • Jednorázové: 50,- (Platí po celý den)
  • Půlroční: 600,- (Platí 6 měsíců i mimo herní večery)
  • Roční: 1000,- (Platí 12 měsíců i mimo herní večery)

 

Těšíme se na tebe!