Jak probíhal kendama jam Ukaž skill

V sobotu 30. května 2020 u nás na pražské pobočce FYFTu proběhl kendama event, konkrétně jam, který jsme pojmenovali Ukaž skill! A skill nám byl opravdu ukázán.

Účast byla hojná – přišli kluci snad všech věkových kategorií (holek se vyskytlo jen pár, a to v publiku). Tak jako na všech našich kendama akcích většinu času tvořilo jen takové klidné a neorganizované jamování, seznamování, učení nových triků… 

Tip: Všechny informace o kendamě a velký výběr produktů najdeš v naší sekci Kendama.

 V rámci soutěže pak proběhl speciální game of ken. Každý dostal 5 lístečků a ve hře s různými protihráči o ně pak přicházel (když prohrál) a nebo je získával (když vyhrál). Na konci zbylo několik kluků s hromadou lístečků, kteří postoupili do freestyle části. Tam pak o výhře rozhodovala neformální porota. První tři umístění získali ceny (kendamy).

 

Výhercem celého jamu se stal Mára Rylka (@mararylka IG), druhý byl Pepa Vyhlas (@kendamajunkieee IG) a třetí byl Saveliy Gololobov (@rybka_sava IG)

Za zmínku stojí Pepův nejen kendama, ale i parkour skill, který se projevil i při jeho freestylu. Publikum i porotu ohromil nějakým saltem (360?:D). Ceníme!

 

 

Celá akce byla pohodová – grilovačka, hudba, žádná nezdravá soutěživost… Jako na každé naší akci! My se těšíme na všechny budoucí a doufáme, že dorazíš!