Den dětí se blíží! Využij až do 1.6. kód "DENDETI" a získej slevu -10%

Life Festival Brno, 4.-6. 11. 2022

Ve dnech 4. až 6. 11. se v Brně na Výstavišti pořádal Life Festival a my byli jeho součástí! Zajímá tě, jak to probíhalo? Čti dál.

opt_fyft+enterprise

Web Enterprise esportshttps://enterpriseesports.cz/

Jak jsme strávili dopoledne

Festival byl otevřen už od 8h pro školy a odbornou veřejnost, takže páteční dopoledne strávené v pavilonu F (jako FYFT) se neslo ve vibu základních škol - to znamená spousty dětí, které si samozřejmě zkusily first spike challenge a další soutěže. Zároveň od 12h už Výstaviště mohla navštívit veřejnost, a tak se otevřela naše další zóna, a to v pavilonu B, kde náš FYFT stánek byl součástí Enterprise Esports zóny.

Co se dělo v Enterprise Esports zóně?

Do Enterprise Esports zóny jsme si přivedli naše FYFT talenty Anet, Toma Čechů a Toma Pivodu aka Pivka - všichni žonglovali, skládali Rubikovu kostku, učili kendamu - celkově tam byla spousta zábavy.

V pavilonu se zároveň nacházelo i hodně gamerů a někteří se do žonglování nebo kendamy úplně nedokázali dostat. Naštěstí i přesto náš Franta a ostatní přítomní FYFT talenti dokázali vzbudit zájem o offline koníčky u dost lidí, takže náš cíl byl splněn! Tím, že tam žádné jiné offline aktivity nebyly a vše se točilo okolo počítačů, vystupovali jsme z řady a nadchli tak ty, kteří se nebojí zkusit něco nového. Pro počítačové nadšence to tak bylo příjemné zpestření pátečního dne.

V rámci spolupráce s Enterprise Esports jsme měli i soutěž, kde lidi měli navštívit naše i jejich stanoviště, a když tak učinili, mohli losováním vyhrát bednu merche a bednu našich cool FYFT věciček.

Sobotní řádění v pavilonu F

V sobotu už jsme se nastěhovali zpátky do pavilonu F, kde se odstartoval a celý den probíhal závod v pumptracku. FYFT věnoval ceny pro výherce a zároveň byl celou dobu k dispozici s workshopy - a náš stánek byl dokonce tak oblíbený, že jsme se vlastně celý den nezastavili. Nonstop někdo kendamoval, a proto jsme i pořádali soutěže o samotné kendamy, které probíhaly dvakrát denně. K FYFT stánku si chodili pokecat i samotní závodníci - zkrátka to tam jelo!

Nedělní program v duchu minirampy

Neděle probíhala podobně jako sobota, akorát s rozdílem, že se závodilo v minirampě. Hned po závodu v minirampě se konečně konala naše hlavní show, a to Kendama Jam! Zároveň ale pořád fungoval stánek a probíhaly battly, takže náš Franta se ten den dost nalítal. I tak si to ale všichni neskutečně užili.

opt_kendama-jam-brno

Výsledky Kendama Jamu

1. místo - Mudasir Nademee, ig @mudi_ken

2. místo - Adam Burčík, ig @addiewonka

3. místo - Franta, ig @frantamars

FYFT stánek se zabalil v neděli v 17h, kdy končil celý festival. Všichni odjížděli domů spokojeni a my děkujeme všem za účast!