LOTR TCG - Constructed Fellowship Block, 26.2.2023

Zveme Vás na první turnaj v LOTR TCG! Karetní hra, která se sice už neprodává, ale hráči z Česka a Slovenska stále nezanevřeli nad touhle skvělou fantasy hrou. Proto nyní budeme hostit tento turnaj u nás ve FYFTu.
 
Edice ve kterých se bude hrát jsou edice 1,2,3. Tedy Fellowship of the Ring, Mines of Moria, Realms of the Elf Lords. Zahrát si může přijít každý, kdo má balík, ale i člověk, který doma nic nesestaví, neboť budou na turnaji kompletní balíky na půjčení.
 
Budou se hrát čtyři kola, v průběhu kterých budou 2 lidé plně k dispozici a velmi rádi poradí s pravidly. Je úplně v pořádku se přijít i jen podívat, za což se samozřejmě nic neplatí. Rádi uvidíme nové tváře. A kdo by měl zájem se hru předtím naučit, tak napiš na sony@fyft.cz a domluvíme nějaký tutoriál.
 
 
 

Kdy a kde: Sobota 26.2.2023 FYFT Praha 

Začátek: 10:00 do 17:00 cca

Formát: Fellowship Block

Vstupné: 300 Kč

Ceny (bude upřesněno)

  • upomínkové předměty, praktické věci ke hraní a hratelné karty z formátu Fellowship Block.
  • 8 nejlepších hráčů opět získá body do LOTR TCG ligy ČR.

Pro registraci stačí koupit si vstupenku

(STORNO JE MOŽNÉ NEJPOZDĚJI 24H PŘED ZAČÁTKEM EVENTU).

Svou účastí dáváš najevo svůj souhlas s focením a nahráváním tvé osoby.

  

Jak to u nás vypadá?

jak-vypada-herna_1jak-vypada-pobocka-sony

Kudy k nám?

Poblíž pobočky jsou zastávky metra linky C Nádraží Holešovice a Vltavská. Ještě blíž je pak tramvajová zastávka Dělnícká, kam jezdí tramvaje 6 a 12, a autobusová zastávka Osadní, na kterou se dostaneš autobusem č. 156. Pokud jedeš autem, v okolí pobočky jsou modré zóny pro parkování.