LOTR TCG - Qualification Tournament Constructed Movie Block

Zveme Vás na další turnaj v LOTR TCG! Karetní hra, která se sice už neprodává, ale hráči z Česka a Slovenska stále nezanevřeli nad touhle skvělou fantasy hrou. Proto hostíme tento turnaj u nás ve FYFTu. Tentokrát ale s kvalifikačním potenciálem na mistrovství světa v téhle hře v PC formátu na Gempu online. Stále ještě náš pořadatel Jirka komunikuje s organizátory mistrovství, každopádně to ale bude fungovat tak, že se TOP hráči z tohoto turnaje kvalifikují a budou se mistrovství světa moct zúčastnit.
 
Zahrát si může přijít každý, kdo má balík, ale i člověk, který doma nic nesestaví, neboť budou (po domluvě předem) balíky na půjčení.
 
Budou se hrát čtyři kola, v průběhu kterých budou 2 lidé plně k dispozici a velmi rádi poradí s pravidly. Je úplně v pořádku se přijít i jen podívat, za což se samozřejmě nic neplatí. Rádi uvidíme nové tváře. A kdo by měl zájem se hru předtím naučit (a nebo si půjčit balík), tak napiš na sony@fyft.cz a domluvíme nějaký tutoriál.
 
 
 

Kdy a kde: Sobota 15.7.2023 FYFT Praha 

Začátek: 10:00 do 17:00 cca

Formát: Constructed Movie Block

Vstupné: 300 Kč

  • Pro registraci stačí koupit si vstupenku
  • Při nákupu vstupenky online, dostaneš zdarma pití z naší ledničky.

Ceny

  • Podložky, alba, merch, deck boxy, obaly apod.
  • TOP hráči se kvalifikují na mistrovství

Svou účastí dáváš najevo svůj souhlas s focením a nahráváním tvé osoby.

(STORNO JE MOŽNÉ NEJPOZDĚJI 24H PŘED ZAČÁTKEM EVENTU).

BANLIST

Platné edice 1-10, zakázaná GLR a ostatní karty dle Gempukku + zakázané kombo Corsair Marauder a Goblin Scimitar ve stejném decku.

  

Jak to u nás vypadá?

jak-vypada-herna_1jak-vypada-pobocka-sony

 

Kudy k nám?

Poblíž pobočky jsou zastávky metra linky C Nádraží Holešovice a Vltavská. Ještě blíž je pak tramvajová zastávka Dělnícká, kam jezdí tramvaje 6 a 12, a autobusová zastávka Osadní, na kterou se dostaneš autobusem č. 156. Pokud jedeš autem, v okolí pobočky jsou modré zóny pro parkování.