LOTR TCG - Constructed Movie Block, 19.3.2023

Zveme Vás na druhý turnaj v LOTR TCG! Karetní hra, která se sice už neprodává, ale hráči z Česka a Slovenska stále nezanevřeli nad touhle skvělou fantasy hrou. Proto nyní budeme hostit tento turnaj u nás ve FYFTu.
 
Zahrát si může přijít každý, kdo má balík, ale i člověk, který doma nic nesestaví, neboť budou na turnaji kompletní balíky na půjčení.
 
Budou se hrát čtyři kola, v průběhu kterých budou 2 lidé plně k dispozici a velmi rádi poradí s pravidly. Je úplně v pořádku se přijít i jen podívat, za což se samozřejmě nic neplatí. Rádi uvidíme nové tváře. A kdo by měl zájem se hru předtím naučit (a nebo si půjčit balík), tak napiš na sony@fyft.cz a domluvíme nějaký tutoriál.
 
 
 

Kdy a kde: Neděle 19.3.2023 FYFT Praha 

Začátek: 10:00 do 17:00 cca

Formát: Constructed Movie Block

Vstupné: 300 Kč

  • Pro registraci stačí koupit si vstupenku
  • Při nákupu vstupenky online, dostaneš zdarma plechovku Pepsi.

Ceny (bude upřesněno)

  • Podložky, alba, merch, deck boxy, obaly apod.
  • 8 nejlepších hráčů opět získá body do LOTR TCG ligy ČR.

Svou účastí dáváš najevo svůj souhlas s focením a nahráváním tvé osoby.

(STORNO JE MOŽNÉ NEJPOZDĚJI 24H PŘED ZAČÁTKEM EVENTU).

BANLIST

X-listed (can't be played): Aggression , ·Aragorn, Heir to the White City , ·Bill the Pony , ·Elrond, Lord of Rivendell , Flaming Brand , Forces of Mordor , Frying Pan , ·Galadriel, Lady of Light , Gondorian Captain , ·Horn of Boromir , ·Memories of Darkness , Mordor Fiend , No Stranger to the Shadows , ·Ottar, Man of Laketown , ·The Palantir of Orthanc , Relics of Moria , ·Saruman, Keeper of Isengard , Savagery To Match Their Numbers , ·Steadfast Champion , ·Sting , ·Úlairë Nertëa, Messenger of Dol Guldur + speciálně na našich turnajích: Galadriel, Lady Redeemed Goblin Scimitar + Corsair Marauder pohromadě v decku.

  

Jak to u nás vypadá?

jak-vypada-herna_1jak-vypada-pobocka-sony

Kudy k nám?

Poblíž pobočky jsou zastávky metra linky C Nádraží Holešovice a Vltavská. Ještě blíž je pak tramvajová zastávka Dělnícká, kam jezdí tramvaje 6 a 12, a autobusová zastávka Osadní, na kterou se dostaneš autobusem č. 156. Pokud jedeš autem, v okolí pobočky jsou modré zóny pro parkování.