Magic the Gathering - Casual Cube Draft Tournament

První Cube Draft ve FYFTu! Vždy tě zajímalo, jaké je položit na stůl Black Lotus, nebo třeba zahrát v prvním kole Emrakul?

Legendární Magic Online Vintage Cube byla po měsíci opět z Onlinu stažena, ale my vám dáme ještě jednu šanci si zahrát!

 

CO JE CUBE DRAFT A VINTAGE CUBE

Cube je set (většinou silných) Magic karet, který se používá na draftování a obecně hraní limited formátů. Cube draft probíhá stejně jako obyčejný booster draft, akorát místo třech patnácti karetních Magic boosterů každý hráč dostane tři 'packy' s patnácti náhodnými kartami z cube. Narozdíl od booster draftu si hráči karty neodnesou domu, ale zároveň není nutné platit boostery.

Cuby můžou mít mnoho podob. Jsou cuby, které například neobsahují bílé karty. Cuby, které obsahují pouze common karty. A pak je tu Vintage Cube - set těch nejikoničtějších a nejsilnějších karet, které byly kdy vydány. Je tu kompletní Power Nine, původní dual landy a ty nejlepší bytosti i planeswalkeři.
Seznam karet nalezneš na cubecobra.

      


Disclaimer: Nejedná se o oficiální event. Jelikož celková cena Vintage Cube má spoustu nul, budeme samozřejmě hrát s proxy. Cílem eventu je hlavně si zahrát s kartami, které běžně neuvidíš a pobavit se:)

KDY: Pátek 10.2.2023

KDE: FYFT, Osadní 35, Praha Holešovice

V KOLIK: 17:30 registrace (18:00 draftujeme)

VSTUPNÉ: 150Kč (na místě)

  • Svou účastí dáváš najevo svůj souhlas s focením a nahráváním tvé osoby.

MAXIMÁLNÍ KAPACITA: 32 hráčů

  • U každého stolu může sedět maximálně 8 hráčů. Pokud tě zaujala konkrétní cube z nabídky, místo pro sebe nebo celou skupinku si můžeš zarezervovat na sony@fyft.cz

FORMÁT: Pavouk na 3 kola.

CENY: Za každou výhru Draft/Set booster dle výběru z nabídky. Hráč s nejlepším skóre u stolu dostane navíc malý dárek.

  

Kromě Vintage Cube bude k dispozici:

  • Commander Legends Cube - Něco pro hráče commanderu a příznivce multiplayer her.
  • Degenerate Micro-Cube - Draftují se pouze 2 packy po dvanácti kartách, následně sestavuješ pouze patnácti karetní deck. Bude tvůj deck víc broken, než je ten soupeře?
  • Star Wars the Gathering Cube - Pokud hledáš něco, co jsi nikdy předtím nehrál, nebo jsi jen fanda Star Wars, přijď na draft custom setu!
  • Simple Cube - V nabídce máme i něco jednoduššího, bez složitých interakcí. Pokud se necítíš na všechna vintage comba, sednutím k Simple Cube nemůžeš nic zkazit.

Doporučujeme si udělat domácí úkol a před příchodem se podívat na seznam karet cuby, kterou chceš hrát. Hodně ti to během draftu pomůže!

 

Jak to u nás vypadá?

jak-vypada-herna_1jak-vypada-pobocka-sony

 

Kudy k nám?

Poblíž pobočky jsou zastávky metra linky C Nádraží Holešovice a Vltavská. Ještě blíž je pak tramvajová zastávka Dělnícká, kam jezdí tramvaje 6 a 12, a autobusová zastávka Osadní, na kterou se dostaneš autobusem č. 156. Pokud jedeš autem, v okolí pobočky jsou modré zóny pro parkování.

Těšíme se na tebe!