Pokémon Training každý čtvrtek ve FYFT Praha

Pokémon čtvrtky se ruší na dobu neurčitou. Poslední Pokémon Training bude 3.2.2022. Volné hraní je ti stále k dispozici u nás v herně. Ale nezoufej! Pracujeme na novém formátu.

Vyzkoušet si Pokémon TCG u nás není žádný problém. Na tomhle eventu se nemusíš bát! Zde si hlavně natrénuješ svůj deck, potrejduješ si karty s ostatními nebo se hru rovnou naučíš.

Neměj strach, tohle není žádný seriózní turnaj, spíše taková akce, kde si všichni hráči (začátečníci i zkušení) mohou sejít z jedné komunity a přátelsky si zahrát.

Tip: Nevíš jak se Pokémon TCG hraje? Nevadí, tady to máš všechno na jednom místě rychle a přehledně od Tondy!

JAK TO PROBÍHÁ:

  • Každý přinese deck nebo půjčí od nás (budou-li k dispozici)
  • Hrají se 3 kola BO1
  • Hráči bude přiřazen soupeř
  • Za každou výhru od nás dostaneš FYFTcoin

KDY: každý čtvrtek (pokud se neřekne jinak)

KDE: FYFT, Osadní 35, Praha-Holešovice

V KOLIK: 17:00 začínáme, v 18:30–19:00 konec

VSTUPNÉ: Zdarma!

CO BUDEŠ POTŘEBOVAT: Sestavený 60-karetní balíček z formátu Standard. A že nemáš? Nevadí, na místě si můžeš pořídit Battle deck nebo ti půjčíme.

 

Těšíme se na tebe trenére!

 

POZOR - PODMÍNKA - všichni účastníci musí mít platný POC antigenní test (platný po dobu 72 hodin od výsledku testu) NEBO PCR test (platný po dobu 7 dnů od výsledku testu) NEBO očkování proti covidu (dvoudávkové schéma), za předpokladu, že od aplikace druhé očkovací dávky uplynulo alespoň 14 dní;
očkování proti covidu (jednodávkové schéma), za předpokladu, že od aplikace očkovací dávky uplynulo alespoň 14 dní;
prodělaný laboratorně potvrzený covid o od prvního pozitivního testu uplynulo maximálně 180 dní.

NEBO na místě podepíšete čestné prohlášení o tom, že jste v nejbližších 3-7 dnech na testu byli a vyšel negativní. Chceme dodržovat nařízení a vyvarovat se problémům.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení