Pokémon Training každý čtvrtek ve FYFT Praha

Pokémon čtvrtky se ruší na dobu neurčitou. Poslední Pokémon Training bude 3.2.2022. Volné hraní je ti stále k dispozici u nás v herně. Ale nezoufej! Pracujeme na novém formátu.

Vyzkoušet si Pokémon TCG u nás není žádný problém. Na tomhle eventu se nemusíš bát! Zde si hlavně natrénuješ svůj deck, potrejduješ si karty s ostatními nebo se hru rovnou naučíš.

Neměj strach, tohle není žádný seriózní turnaj, spíše taková akce, kde si všichni hráči (začátečníci i zkušení) mohou sejít z jedné komunity a přátelsky si zahrát.

Tip: Nevíš jak se Pokémon TCG hraje? Nevadí, tady to máš všechno na jednom místě rychle a přehledně od Tondy!

JAK TO PROBÍHÁ:

  • Každý přinese deck nebo půjčí od nás (budou-li k dispozici)
  • Hrají se 3 kola BO1
  • Hráči bude přiřazen soupeř
  • Za každou výhru od nás dostaneš FYFTcoin

KDY: každý čtvrtek (pokud se neřekne jinak)

KDE: FYFT, Osadní 35, Praha-Holešovice

V KOLIK: 17:00 začínáme, v 18:30–19:00 konec

VSTUPNÉ: Zdarma!

CO BUDEŠ POTŘEBOVAT: Sestavený 60-karetní balíček z formátu Standard. A že nemáš? Nevadí, na místě si můžeš pořídit Battle deck nebo ti půjčíme.

 

Těšíme se na tebe trenére!

 

POZOR - PODMÍNKA - všichni účastníci musí mít platný POC antigenní test (platný po dobu 72 hodin od výsledku testu) NEBO PCR test (platný po dobu 7 dnů od výsledku testu) NEBO očkování proti covidu (dvoudávkové schéma), za předpokladu, že od aplikace druhé očkovací dávky uplynulo alespoň 14 dní;
očkování proti covidu (jednodávkové schéma), za předpokladu, že od aplikace očkovací dávky uplynulo alespoň 14 dní;
prodělaný laboratorně potvrzený covid o od prvního pozitivního testu uplynulo maximálně 180 dní.

NEBO na místě podepíšete čestné prohlášení o tom, že jste v nejbližších 3-7 dnech na testu byli a vyšel negativní. Chceme dodržovat nařízení a vyvarovat se problémům.