Speedcube Pohár 🏆 2023/24 | Soutěž & Vyhraj

Harry Potter a ohnivý pohár, ale po FYFŤácku - to je náš Speedcube pohár 🏆! Od loňského roku organizujeme hustou věc, ale málokdo o ní ví. Na konci sezóny totiž oceníme tři nejlepší cubery, Soutěží bude tedy tolik, kolik měsíců se chodí do školy, a to deset. O prázdninách si totiž oddychneme!

Speedcube pohár 2023/24 ve FYFTu 

Pravidla Speedcube poháru 2023/24

  1. Zasoutěž si na Speedcube soutěži
  2. Zopakuj to ještě alespoň čtyřikrát
  3. Sbírej body a bav se 💖
POZOR! Speedcube pohár 23/24 se pomalu ale jistě BLÍŽÍ DO FINÁLE! Čekají nás totiž už jen dvě soutěže - #9 a 10# Speedcube soutěž. Vstupenky najdeš hnedka tady dole. Nestihl(a) jsi se zúčastnit alespoň čtyř soutěží? Nevadí, v září spouštíme další ročník Speedcube poháru 24/25!
 

Bodování:

Postup do dalšího kola = 1 bod
 
1. místo = 3 body
2. místo = 2 body
3. místo = 1 bod
 

To znamená, že pokud zvítězíš, získáváš 3 body za výhru +1 bod za účast (tzn. 4 body), pokud ses neumístil/a, nevadí. Získáváš 1 bod za účast a snahu. ♥

Jak probíhá Speedcube pohár 2023/24?

Počátkem školního roku 23/24 zahajujeme Speedcube pohár. První Speedcube soutěž pořádáme 30. září  2023 a od této chvíle bude každý měsíc jedna Speedcube soutěž. Vyhlášení Speedcube poháru bude v červnu 2024 - soutěží bude tedy tolik, kolik měsíců se chodí do školy - 10. To abychom ti to zpříjemnili. O prázdninách si oddychneme.

Nejbližší Speedcube soutěž najdeš v sekci Eventy.
 

Aby ses mohl/a umístit ve speedcube poháru, musíš se zúčastnit minimálně 4 soutěží. Pokud se zúčastníš více soutěží, šance na výhru je samozřejmě značně vyšší. Výsledky průběžně zaznamenáváme do sdílené tabulky, do které můžeš vždy nahlédnout, abys zjistil/a své aktuální umístění. Tabulka se společně s finálními výsledky uzavře během poslední speedcube soutěže v červnu.

Výherci budou slavnostně vyhlášeni, dostanou diplomy a budou náležitě oceněni výhrou! A mimo jiné získají titul Mistra ve Speedcubingu 23/24.

Průběžné výsledky Speedcube poháru

 Tak vzhůru za vítězstvím!

Výsledky prvního ročníku 2022/23

A jak to tedy dopadlo ve školním roce 2022/23? Naše svatá trojice vítězů už je jasná!

opt_1-2-3-misto-speedcube-pohar

 

1. místo - Matouš Keder

2. místo - Adam Hlavín

3. místo - Emil Henry Huber