Speedcube Pohár 🏆 2023/24 | Soutěž & Vyhraj

Harry Potter a ohnivý pohár, ale po FYFŤácku - to je náš Speedcube pohár 🏆! Od loňského roku organizujeme hustou věc a málokdo o ní ví. Na konci roku totiž oceníme tři nejlepší cubery. První ročník 2022/23 jsme ukončili slavnostním vyhlášením vítězů, kterými byli 🥇 Matouš Keder; 🥈 Adam Hlavín; 🥉 Emil  Henry Huber. A letos zahajujeme nový ročník Speedcube poháru, a to počínaje první soutěží letošního školního roku - 30. 9. 2023.

Speedcube pohár 2023/24 ve FYFTu

Pravidla Speedcube poháru 2023/24

  1. Zasoutěž si na Speedcube soutěži
  2. Zopakuj to alespoň čtyřikrát
  3. Vyhraj 💖

Bodování:

Postup do dalšího kola = 1 bod
 
1. místo = 3 body
2. místo = 2 body
3. místo = 1 bod

 

To znamená, že pokud zvítězíš, získáváš 3 body za výhru +1 bod za účast (tzn. 4 body), pokud ses neumístil/a, nevadí. Získáváš 1 bod za účast a snahu. ♥

Jak probíhá Speedcube pohár 2023/24?

Počátkem školního roku 23/24 zahajujeme Speedcube pohár. První Speedcube soutěž pořádáme 30. září  2023 a od této chvíle bude každý měsíc jedna Speedcube soutěž. Vyhlášení Speedcube poháru bude v červnu 2024 - soutěží bude tedy tolik, kolik měsíců se chodí do školy - 10. To abychom ti to zpříjemnili. O prázdninách si oddychneme.

Nejbližší Speedcube soutěž najdeš v sekci Eventy.

 

Aby ses mohl/a umístit ve speedcube poháru, musíš se zúčastnit minimálně 4 soutěží. Pokud se zúčastníš více soutěží, šance na výhru je samozřejmě značně vyšší. Výsledky průběžně zaznamenáváme do sdílené tabulky, do které můžeš vždy nahlédnout, abys zjistil/a své aktuální umístění. Tabulka se společně s finálními výsledky uzavře během poslední speedcube soutěže v červnu.

Výherci budou slavnostně vyhlášeni, dostanou diplomy a budou náležitě oceněni výhrou! A mimo jiné získají titul Mistra ve Speedcubingu 23/24.

Chceš se podívat na průběžné výsledky FYFT poháru? Mrkni na tento článek.

 

Tak vzhůru za vítězstvím!