SPEEDCUBE SOUTĚŽ #5 26.3. FYFT PRAHA

Zveme tě na druhou letošní speedcube soutěž!

Máš příležitost si osvěžit svůj skill u nás ve FYFTu ve speedcube soutěži. Akce je vhodná pro všechny, kteří si chtějí zazávodit v kostce nebo si poprvé zkusit kompetitivní prostředí speedcubingu.

VSTUPNÉ: 100 Kč

KDY: 
Sobota 26.3. od 9:30

KDE: 
FYFT, Osadní 35 PRAHA - Holešovice (link)

PROČ JÍT NA SOUTĚŽ

  • Máš možnost porovnat svůj skill s ostatními a vyzkoušet si kompetitivní scénu
  • Potkáš se s dalšími cubery, kteří to se speedcubingem myslí vážně
  • Můžeš vyhrát FYFTcoin – naše speciální měna
  • Jestli je to tvoje první soutěž, všechna pravidla ti na místě vysvětlíme

 

REGISTRACE:

 

Ukončeno - plná kapacita

CENY: 

  • 1. místo – 5 FYFTcoinů
  • 2. místo – 4 FYFTcoiny
  • 3. místo – 3 FYFTcoiny

Tip: Co je to FYFTcoin?

 

HARMONOGRAM:

9:30 - 10:00 Registrace
10:00 - 10:20 Vysvětlení pravidel
10:30 - 11:30 3x3 první kolo postupuje 75%
11:30 - 12:30 2x2 první kolo postupuje 75%
12:30 - 13:20 4x4 finale cutoff 2:00.00
13:20 - 14:00 Oběd
14:00 - 15:10 teamBLD finale cutoff cumulative 15:00.00
15:10 - 16:00 3x3 druhé kolo postupuje 8
16:00 - 16:40 2x2 finále
16:40 - 17:10 3x3 finále
17:15 vyhlášení výsledků

 

Budeme se na tebe těšit!

Jak to proběhlo

Už máme po akci. Podívej se na video, které jsme na soutěži natočili. Můžeš se podívat i na fotky z akce.

Výsledky soutěže

3x3 finále

Name 1 2 3 4 5 Average of 5 Best single
1. Adam Hlavín 13.56 11.50 9.54 11.48 10.19 11.06 9.54
2. Jindřich Heissiger DNF 11.07 11.86 9.47 10.32 11.08 9.47
3. Martin Kilbergr 12.73 11.35 13.72 10.96 9.98 11.68 9.98
4. Jonáš Střelec 11.78 11.78 12.22 10.40 12.78 11.93 10.40
5. Jan Thomas 10.63 14.12 11.74 12.32 12.47 12.18 10.63
6. Veronika Becková 12.22 10.58 15.13 13.51 10.85 12.19 10.58
7. Matěj Emmer 12.80 11.05 DNF 14.30 12.72 13.27 11.05
8. Gregor Kalický 15.97 13.61 14.74 12.77 12.31 13.71 12.31

 

2x2 finále

Name 1 2 3 4 5 Average of 5 Best single
Martin Kilbergr 4.78 2.58 2.09 3.24 2.27 2.70 2.09
Jan Thomas 3.21 5.87 3.18 4.10 3.49 3.60 3.18
Jindřich Heissiger 3.58 3.84 3.32 3.64 5.24 3.69 3.32
Ondřej Němeček 4:25 6.46 4.50 4.21 3.30 4.00 0.18
Tadeáš Faldus 3.35 4.84 4.59 3.83 3.67 4.03 3.35
Adam Hlavín 10.20 4.25 3.73 3.66 4.34 4.11 3.66
Jonáš Střelec 3.35 5.24 3.79 2.77 5.45 4.13 2.77
Veronika Becková 4.79 4.63 3.94 4.29 3.82 4.29 3.82
Marek Hroch 4.21 3.77 5.06 4.24 5.27 4.50 3.77
Gregor Kalický 11.36 4.18 4.53 4.91 3.56 4.54 3.56
Matěj Emmer 4.77 4.52 6.04 4.04 6.25 5.11 4.04
Michal Samek 5.11 6.97 4.53 4.13 6.03 5.22 4.13
Adam Franchi 5.05 6.34 5.46 3.94 7.14 5.62 3.94
Matyáš Kučera 6.66 3.86 4.50 5.89 6.94 5.68 3.86
Emil Huber 4.79 6.78 6.28 5.76 5.75 5.93 4.79
Adam Špringl 9.65 5.98 4.57 5.84 6.07 5.96 4.57
Jakub Kouba 5.58 7.15 5.76 4.72 6.84 6.06 4.72
Vojtěch Grohmann 4.62 6.88 3.97 7.56 7.09 6.20 3.97
Antonín Kostka Tomis 6.51 DNF 6.63 4.47 5.87 6.34 4.47
Marek Chvojka 8.98 5.49 5.41 6.29 13.91 6.92 5.41
Nela Krutišová 6.94 5.29 5.84 8.99 10.29 7.26 5.29
František Šutta 9.82 7.92 5.29 6.20 8.11 7.41 5.29
Antonín Bonner 6.81 DNF 8.31 7.33 7.58 7.74 6.81
Lucie Petrásová 11.72 7.51 7.18 5.83 10.62 8.44 5.83
Jáchym Kubata 9.74 5.83 12.91 9.85 7.01 8.87 5.83
Jáchym Střelec 13.31 7.10 7.40 8.99 13.99 9.90 7.10

 

4x4 finále

Name 1 2 3 4 5 Average of 5 Best single
1. Jindřich Heissiger 50.39 44.74 39.83 41.18 39.66 41.92 39.66
2. Adam Hlavín 52.30 45.23 48.21 41.66 43.24 45.56 41.66
3. Veronika Becková DNF 46.47 58.50 40.69 48.58 51.18 40.69
4. Martin Kilbergr 47.55 51.44 56.66 46.89 56.44 51.81 46.89
5. Vojtěch Grohmann 56.41 48.15 51.59 55.86 58.94 54.62 48.15
6. Adam Špringl 46.18 49.18 51.55 dnf 63.67 54.80 46.18
7. Matěj Emmer 60.04 dnf 55.51 55.07 50.78 56.87 50.78
8. Matyáš Kučera 66.30 55.82 60.59 54.77 56.85 57.75 54.77
9. Tadeáš Faldus 68.36 46.13 61.72 62.72 55.92 60.12 46.13
10. Ondřej Němeček 63.72 63.87 61.84 65.84 62.40 63.33 61.84
11. Gregor Kalický 66.64 61.46 65.77 70.11 66.95 66.45 61.46
12. Emil Huber 73.88 68.72 62.52 66.63 74.88 69.74 62.52
13. Adam Franchi 74.63 80.73 70.27 84.06 65.85 75.21 65.85
14. Marek Hroch 76.30 99.43 67.58 83.38 68.70 76.13 67.58
15. Michal Samek 85.00 85.23 64.61 72.54 80.50 79.35 64.61
16. Antonín Kostka Tomis DNF 82.44 102.30 76.63 81.88 88.87 76.63
17. Marek Chvojka 96.45 84.31 95.98 95.25 90.20 93.81 84.31
18. Lucie Petrásová 90.55 98.50 94.56 100.42 94.82 95.96 90.55
19. Jan Čacký 86.49 90.85 112.75 93.41 93,89 99.00 86.49
20. Eliška Petrásová 100.42 100.73 86.67 104.50 107.47 101.88 86.67
21. Jáchym Kubata 103.71 119.81 99.76 109.40 73.05 104.29 73.05
22. Jan Thomas 119.08 120.45 94.90 100.16 85.00 104.71 85.00
23. Nela Krutišová 116.07 122.85 136.58 104.44 112.00 116.97 104.44
24. Antonín Bonner DNF 140.32 - 140.32
25. Vít Kotačka 130.16 160.73 - 130.16

 

Team BLD

Soutěžící 1 2 3 Best single
Jonáš, Jonáš Střelec DNF 52.23 88.47 52.23
Marek Chvojka, Matej Emmer 59.57 107.63 82.96 59.57
Team Kostka Blind 135.66 183.40 74.24 74.24
Jan Thomas, Marek Hroch 142.87 83.64 164.68 83.64
Gregor Kalický, Antonin Kostka Tomis 98.40 83.77 99.46 83.77
Michal Samek, Dominik Hava 174.31 179.6 121.29 121.29
Jachym Kubata, Vojtech Grohmann 147.55 123.56 127.50 123.56

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení