Hry, které trvají pár minut

V novém videu ti David představí naše oblíbené rychlé hry

Tip: Všechny hry, které máme momentálně skladem, najdeš v naší sekci Hry.

1) Zbodni salát

Jednoduchá karetní hra, ve které mají hráči za cíl udělat salát z kartiček se zeleninou. Můžeš i taktizovat. Hra za příznivou cenu!

2) Odysea: Společně k deváté planetě

Štychová kooperativní hra, která byla dokonce nominovaná na Spiel des Jahres. Ve hře se plní mise, kterých je celkem 50. Aby to nebylo zas tak jednoduché, hráči spolu nesmí při plnění misí komunikovat.

3) Cabo

Karetní hra s čísly, ve které zapojíš paměť. Na začátku dostaneš 4 karty a v průběhu hry si je s protihráči vyměňuješ tak, abys měl co nejnižší soušet čísel na kartách. Když si myslíš, že jsi na tom nejlíp, řekneš "Cabo". Ostatní mají poslední tah, pak se udělá součet a rozdává se další kolo.

4) Similo

Hra Similo vychází ve třech variantách: Pohádky, Báje, Historie. Jde o deduktivní hru, ve které máš za úkol najít konkrétní kartu – osobnost z pohádek, bájí nebo historie. Jeden hráč pomocí vykládání svých karet napovídá a postupným vyřazováním by měla zůstat pouze hledaná osoba. Pokud v průběhu vyřadí hráči kartu správnou, hra končí. Karty mají moc hezké ilustrace.

5) Colt Express & Colt Super Express

Dejfova oblíbená hra, ve které je krásný vláček a hráči jsou lupiči a ve vlaku rabují. Používají se karty s různými funkcemi, které se vyhodnocují až zpětně. Těmito kartami můžeš škodit protihráčům a sobě přilepšovat. Aby to nebylo tak jednoduché, je ve vlaku i šerif, který lupičům sebere lup a pošle je na střechu, když se spolu ve vagonu potkají. Tato hra existuje i v malé verzi pod názvem Colt Super Express. V té nenajdeš přímo vlak, ale suplují ho karty. Pokud tedy máš méně času a prostoru, Colt Super Express je ta správná volba.

6) Marvel: Rukavice nekonečna

Reskin oblíbeného Milostného dopisu, který ale přidává něco navíc. Jeden hráč hraje za Thanose a ostatní za Avengers. Thanos má vlastní balíček karet a má za úkol Avengers porazit a nebo získat všech 6 kamenů nekonečna. Hra je pěkně ilustrovaná a všichni fanoušci Marvelu si určitě přijdou na své!

SLEDUJ NÁŠ INSTAGRAM @fyftstore

[Autor-dorreah]