Martin

MARTIN

Martin

Martin je hlavou, srdcem i tělem pražské pobočky. Každý produkt ve FYFTu prošel jeho rukama a vlastně taky každá polička či přivrtaný šroubek. Ať už píšeš meil ohledně objednávky, řešíš dostupnost produktů nebo voláš třeba skrz reklamaci, on je ten, který vše vyřeší ke tvé spokojenosti. 

I když jej při své návštěvě na pražské podobčce třeba nevidíš, je tady schovaný ve svém skladovém království, kde se stará o to, aby vše klapalo, my měli dostatek zboží a ty svou objednávku doma rychlostí světla (a nebo ještě rychleji). I přesto, že ve speedcubingu rekord zrovna netrhne, popnutou kostku dá dokupy nejrychleji ze všech. 

Ve volném čase, když zrovna nějaký má, se zajímá o stylový nadupaný káry (nejlíp Audi, ale nepohrdne i jinými), sleduje vývoj akcií a dění na burze, maká na svým těle ve fitku, a pokud není právě v dietě, s chutí si dá pořádný tatarák.

 

Zájmy: Auta, Posilování, Cestování, Deskovky

 

 

Martin Martin Martin Martin

 
Co Martin používá?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení