Jak na kouzelnické triky a kouzla

Dejf s Dorreahem tě naučí jednoduché kouzelnické triky, které zvládne i začátečník. Jak vyhrát piškvorky nebo zamotat někomu hlavu matematickým trikem? A co rozměry sklenice? S naším návodem vyhraješ, když se vsadíš.

Tip: Předměty na kouzlení, se kterými jsou triky ještě snazší, najdeš v naší kategorii Kouzla

Jak jednou čárou změnit výpočet 5 + 5 + 5 = 550 tak, aby dával smysl? A jaká tři stejná čísla v součtu dají 60? 20 není správná odpověď!

Pokud tě matematika netankuje, můžeš zkusit trik s lahvemi. Úkolem je držet dvě lahve hrdly k sobě v jedné ruce a dostat se bez pomoci druhé ruky nebo jiného předmětu/části těla do pozice, kde jsou lahve dny k sobě. Dejf jako zkušený cardista ti ukáže, jak na to. Bude tě asi pěkně bolet ruka a není to nejjednodušší, ale jde to!

A co obvod vs výška sklenice, co je delší? Asi budeš překvapený, jak rozměry klamou. Většina lidí by se vsadila pro tu špatnou možnost!

Taky můžeš člověku, se kterým se vsadíš, říct, aby tě zrcadlil. A pokud udělá chybu, vyhrál jsi. Na tuto sázku asi každý přistoupí, opakovat to, co ten durhý dělá, je přece snadné. Můžeš na to ale vyzrát, třeba díky vodě...

A jak vyhrát piškvorky (3x3)? Stačí se domluvit tak, že ty se budeš snažit o to, aby jeden z vás dvou vyhrál a protihráč se bude snažit o remízu. Vypadá to, že častěji musí hra skončit remízou, ale není to pravda! Ve videu najdeš vysvětlení.

To bylo našich top 5 triků do baru (až se otevřou)!

  

Podívej se taky na starší video s Petrem a Dejfem na podobné téma. Kouzelnické triky s mincí, nožem nebo ubrouskem, které se hodí do hospody.

Dokázat něco vymyslet ve vhodné chvíli, to je umění. Petr s Dejfem tě naučí pár triků, které můžeš využít třeba ve chvílích, kdy upadá zábava na večírku nebo v hospodě. Spontánně vypadající žertík, který může skrývat důmyslnou přípravu. Zvládneš jej?

K tréninku dnešního videa potřebuješ:
1. Minci na Frenchdrop
2. Příborový nůž na fakýrský trik
3. Solničku a ubrousek/utěrku na projití skrz stůl
4. Utěrku nebo prostírání, který má šitý kraj/lem a párátko

[Autor-dejf]