Organizace karetní sbírky

Máš hodně karet? Dejf ti v novém videu předá tipy na udržování pořádku ve své sbírce.

Pokud jsi cardista nebo kouzelník, asi se ti karty doma hromadí.

Tip: Pokud pořád nemáš dost karet, mrkni jaké máme skladem v kategorii Cardistry

Pokud jich máš zatím jenom pár, bude se ti hodit dřevěná skříňka. Její výhodou je, že hezky vypadá a karty jsou v ní jako na výstavce.

Pokud máš karet už víc, nezaslouží si být poházené v šuplíku. Můžeš si k jejich organizaci pořídit průhledné plastové nebo (neprůhledné :D) papírové krabičky, které se složí do tvaru bricku a do každé z nich se vejde 12 balíčků karet. Věc, která se ti může hodit na denní bázi, je plastový obal na karty. K dostání je dokonce s naším logem FYFT! 

 

O něco vychytanější a odolnější je krabička Baisik, kterou máme v různých barvách. Její kouzlo spočívá v tom, že se zavírá na magnety. Opět se do ní vejde 12 balíčků.

 

Možná si řekneš "Ale já mám těch balíčků mnohem víc, než se do čehokoli jmenovaného vejde". To chápeme, když jich máš třeba přes 50, krabičky pomůžou, ale nezachrání (zvlášť, když nejsou průhledné). Proto ti Dejf doporučuje stránku portfolio52. Na ní si po registraci můžeš karty uspořádat aspoň virtuálně. Kromě toho si můžeš udělat i wishlist a nebo tradelist. Ve své sbírce si můžeš zapnout řazení podle názvu, podle času přidání, nebo vlastní. Vždycky tak najdeš přesně ten balíček, který hledáš. Výhodou je taky to, že pak všichni kamarádi vědí, které karty už máš, které sháníš, nebo které klidně vyměníš. Na portfolio52 najdeš i Dejfovu sbírku.

[Autor-dejf]