Jak na Deck Flip

 Deck Flip je vlastně vyhození a rotace celého balíčku. Je to opravdu jednoduchý jednoruční trik, který můžeš použít na zakončení něčeho složitějšího jako takovou frajeřinku.

Jaké karty?

Pro tento trik se hodí opoužívanější karty, protože potřebuješ, aby držely u sebe a nerozlétly se. Vůbec tedy nebude vadit, když budeš používat starý a zpocený balíček, naopak.

Tip: U nás najdeš sice jen nové karty, ale podívej se do sekce Cardistry a třeba tě nějaké zaujmou.

Jak na to?

Pokud jsi pravák, budeš potřebovat jen levou ruku. Balíček držíš v Dealer's gripu, jen ukazováček je pod balíčkem, ale ne uprostřed, spíš blíž ostatním prstům. Potom když palec tlačí proti balíčku směrem dolů, karty se jemně ohýbají a díky tomu pak celý balíček rotuje, když ho vystřelíš. To udělej tak, že balíček nejprve pustíš prsty na boku (malíčkem, prsteníčkem, prostředníčkem a ukazováčkem) a až nakonec palcem. Zároveň udělej pohyb celou dlaní směrem nahoru, aby balíček nabral výšku. Jde to i bez toho, ale je to těžší. Pohybem celé ruky taky můžeš kontrolovat, kolik rotací balíček udělá. Na začátku je nejlepší se naučit otáčení o 180 stupňů v menší výšce a až postupně přidávat na 360 atd. Karty je důležité chytit do roztažené dlaně.

Tip: Nevíš co je to Dealer's grip? Podívej se na náš návod Jak na cardistry gripy.

[Autor-dejf]