Jak se naučit Trivento

Marek Salamon tě v tomto tutoriálu naučí cardistry trik jménem Trivento. Je určen pro středně pokročilé.

Tip: Omrkni speciální karty pro cardisty v sekci Cardistry karty

 

Začni v nedominantní ruce (pokud jsi pravák, tak v levé) v Dealer's gripu. Malíčkem odlistuj zhruba dvacet karet a do mezery strč prsteníček. Ukazováček dej shora balíčku. Pak pohni současně prsteníčkem a ukazováčkem – ohni je. Horní kupička se mezi těmito dvěma prsty protočí a bude na spodní části balíčku lícem nahoru. Palcem ji překlop, aby byla opět rubem nahoru. Pak zapřením o zbytek prstů pomocí palce horní část karet vystřel a chytni do druhé ruky.

Teď máš tedy část karet v levé a část karet v pravé ruce. V levé (pokud jsi pravák) chytni karty malíčkem a palcem po kratších stranách. Ukazováčkem odděl z balíčku pár karet, prostředníčkem je odstrč do boku. Otoč dlaní tak, aby směřovala dolů a přibliž obě dlaně k sobě. Těch pár ukazováčkem vystrčených karet dej pod prsteníček a malíček pravé ruky. Karty máš tedy rozdělené na tři části a v pravé ruce držíš dvě z nich, v levé jednu. Jsou poskládány do takového trojúhelníku. Teď už stačí jen karty složit do jednoho balíčku.

Markovy karty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení