2nd KENDAMA JAM, 18.2.2023 FYFT PRAHA

První letošní Kendama Jam byl skvělej! Proto není čas ztrácet čas a jdeme rovnou na druhej - 18. 2. 2023 se opět vidíme ve FYFTu na Osadní 35.

Sraz dáme na 12:00, v tenhle čas se rozjede i registrace s tím, že jam samotný začne ve 13h. Opět zabattlujeme v Game of Ken. Rozdělení kategorií na PRO a INTERMEDIATE se nám osvědčilo, proto v tomto duchu budeme pokračovat i tentokrát. Pro úplné začátečníky nebude chybět ani Frantova challenge, takže budeme rádi za účast hráčů všech úrovní.

Pokud budeme stíhat, dáme minihry pro všechny, to se nechte překvapit!

opt_1st_kendama_jam_2023

Vstup bude 150 Kč, případně 200 Kč na místě.


Tip: Přečti si článek Typy soutěží v kendamě.

KDY: sobota 18.2. 2023, od 12:00
KDE: FYFT, Osadní 35, Praha Holešovice (link)
VSTUPNÉ: 150 Kč (nebo 200 Kč na místě)
Jakmile si koupíš "lístek" na našem webu, už o tobě víme a žádný fyzický lístek ani potvrzení nosit nemusíš. Stačí se jen ohlásit při příchodu u Franty.

Vstupenku zakoupíš zde:

vstupenka

Harmonogram

12:00 Start registrace
13:00 Oficiální zahájení jamu
15:00 MINI GAMES
16:00 Finále AM kategorie
16:30 Finále PRO 
18:00 Ukončení akce


Pravidla Game of Ken:

Asi nejznámější druh soutěže, protože se nepoužívá jen na oficiálních akcích, ale zahraješ si ho i venku s kamarády – je tedy i nejrozšířenější. Spočívá v tom, že nejčastěji dva lidé (pokud jich je víc, počet se redukuje do té doby, než jsou proti sobě dva) si zadávají triky navzájem. Hráč, který zadává, má na předvedení jeden pokus. Hráč, který po něm opakuje, má pokusy dva. Jakmile zadávající trik nezvládne, zadává protihráč. Jakmile opakující nezvládne trik na dva pokusy, má trestný bod – písmenko. Hra končí, když má jeden z hráčů 3 písmenka: K, E i N. Hrát se dá ale i na více písmen (třeba K, E, N, D, A, M, A, nebo dokonce K, E, N, D, A, M, A, K, E, N... délce slova se meze nekladou, to samé s počty pokusů na zadání a opakování). Pokud už ti z určeného počtu písmen zbývá poslední a hrozí, že bys ho získal a prohrál, máš na něj tři pokusy. Do hry taky někdy vstupuje tzv. prove – kdykoliv, když soupeř zadá trik, který ty třeba moc neděláš, můžeš mu na oplátku zadat prove. Znamená to, že ho musí zopakovat a tím dokázat, že trik nedokázal jen náhodou. Když to nedokáže, hraje se dál. Když to dokáže, máš obvykle dva (nebo v rámci posledního písmena tři) pokusy na opakování. Každý hráč ale může prove uplatnit jen jednou za hru.

Účastí na eventu automaticky souhlasíš se vznikem fotek a videí na naše sociální sítě a promo materiály.

Jak se soutěží v kendamě?

 


Vidíme se 18. 2.  ve FYFTu, LET´S GOO! ❤️