3rd KENDAMA JAM 22.10. FYFT PRAHA

Zveme tě na další FYFT kendama event: FYFT KENDAMA JAM vol.3! Bude se konat v sobotu 22.10. 2022 na naší pražské pobočce – máme k dispozici prostory jak venku, tak uvnitř - počasí nás nezastaví. Půjde o klasickej friendly GAME OF KEN jam. GOK bude probíhat ve dvou kategoriích! Tahle pohodová akce začne ve 12 hodin na Osadní 35 a končit by měla cca v 18:00. Mimo GAME OF KEN si opět zahrajeme mini hry, jaký si rozhodnete vy jako účastníci přímo na místě. ONE UP už je taková klasika, ten dáme určitě.

opt_kendamajam

Vstup bude 150 Kč, případně 200 Kč na místě.
Tip: Přečti si článek Typy soutěží v kendamě.

KDY: sobota 22.10. 2022, od 12:00
KDE: FYFT, Osadní 35, Praha Holešovice
VSTUPNÉ: 150 Kč (nebo 200 Kč na místě)
Jakmile si koupíš "lístek" na našem webu, už o tobě víme a žádný fyzický lístek ani potvrzení nosit nemusíš. Stačí jen ohlásit při příchodu u Franty.

Vstupenku zakoupíš zde:


Harmonogram

12:00 Start registrace
13:00 Oficiální zahájení jamu
15:00 MINI GAMES
16:00 Finále AM kategorie
16:30 Finále PRO 
18:00 Ukončení akce
 
Pravidla Game of Ken:

Asi nejznámější druh soutěže, protože se nepoužívá jen na oficiálních akcích, ale zahraješ si ho i venku s kamarády – je tedy i nejrozšířenější. Spočívá v tom, že nejčastěji dva lidé (pokud jich je víc, počet se redukuje do té doby, než jsou proti sobě dva) si zadávají triky navzájem. Hráč, který zadává, má na předvedení jeden pokus. Hráč, který po něm opakuje, má pokusy dva. Jakmile zadávající trik nezvládne, zadává protihráč. Jakmile opakující nezvládne trik na dva pokusy, má trestný bod – písmenko. Hra končí, když má jeden z hráčů 3 písmenka: K, E i N. Hrát se dá ale i na více písmen (třeba K, E, N, D, A, M, A, nebo dokonce K, E, N, D, A, M, A, K, E, N... délce slova se meze nekladou, to samé s počty pokusů na zadání a opakování). Pokud už ti z určeného počtu písmen zbývá poslední a hrozí, že bys ho získal a prohrál, máš na něj tři pokusy. Do hry taky někdy vstupuje tzv. prove – kdykoliv, když soupeř zadá trik, který ty třeba moc neděláš, můžeš mu na oplátku zadat prove. Znamená to, že ho musí zopakovat a tím dokázat, že trik nedokázal jen náhodou. Když to nedokáže, hraje se dál. Když to dokáže, máš obvykle dva (nebo v rámci posledního písmena tři) pokusy na opakování. Každý hráč ale může prove uplatnit jen jednou za hru.
 
Vidíme se 22. 10.  ve FYFTu, LETS GOO! ❤️

Jak to vypadá na FYFT Kendama Jamu?

Výsledky:
AM
1.Jaroslav Topol
2.Lukáš Libich (@luky_tama__ )
3.Filip Schwarzbach (@fila_ken )

PRO:
1.Pepa Vyhlas (@pepavihlas
2. Gabriel Rameš (@kendamagengyy )
3. Mudi (@mudi_ken )