FYFT KENDAMA JAM #3 , 15.6.2024 FYFT PRAHA

Netrpělivě čekáš na další FYFT kendama jam? 15.06. se uskuteční už třetí jam tohoto roku!

Účastí na této akci automaticky zapojíš do souboje o FYFT Kendama Pohár 2024. Během tohoto roku proběhne několik Kendama Jamů, kde budeš moci získat body. A kendamák s nejvyšším počtem bodů se získá na podzim roku 2024 na FYFT Kendama Open pohár a hodnotnou cenu. FYFT Kendama Pohár vyhodnotíme na finálním FYFT KENDAMA OPEN.

FYFT kendama jam

Tenhle jarní jam si dáme opět ve formátu OPEN, kterej si klasicky rozdělíme na dvě kategorie a to INTERMEDIATE a PRO.

Triky do trick listu zveřejníme již brzy, seznam můžeš dokonce ovlivnit tím, že napíšeš k naší reel pozvánce na instagramu, jaké triky by sis tam přál/a.

Nouze nebude ani o mini hry. To, jaký budem hrát, si sami rozhodnete na místě! ♥

Registrace klasicky odstartuje ve 12 hodin a jamovat začneme ve 13:00. Kdo tu budete dřív, tak FYFT bude otevřen od 11 hodin.

Vstup bude 150 Kč, případně 200 Kč na místě.

 Tip: Přečti si článek Typy soutěží v kendamě.

 

KDY: sobota 20.04. 2024, od 12:00
KDE: FYFT, Osadní 35, Praha Holešovice (link)
VSTUPNÉ: 150 Kč (nebo 200 Kč na místě)
Jakmile si koupíš "lístek" na našem webu, už o tobě víme a žádný fyzický lístek ani potvrzení nosit nemusíš. Stačí se jen ohlásit při příchodu u Franty.

Vstupenka

Harmonogram

11:00 - OPEN DOORS 

12:00 - START REGISTRACE

13:00 - ZAHÁJENÍ JAMU

15:00 - MINI GAMES

18:00 - UKONČENÍ AKCE

Pravidla Game of Ken:

Asi nejznámější druh soutěže, protože se nepoužívá jen na oficiálních akcích, ale zahraješ si ho i venku s kamarády – je tedy i nejrozšířenější. Spočívá v tom, že nejčastěji dva lidé (pokud jich je víc, počet se redukuje do té doby, než jsou proti sobě dva) si zadávají triky navzájem. Hráč, který zadává, má na předvedení jeden pokus. Hráč, který po něm opakuje, má pokusy dva. Jakmile zadávající trik nezvládne, zadává protihráč. Jakmile opakující nezvládne trik na dva pokusy, má trestný bod – písmenko. Hra končí, když má jeden z hráčů 3 písmenka: K, E i N. Hrát se dá ale i na více písmen (třeba K, E, N, D, A, M, A, nebo dokonce K, E, N, D, A, M, A, K, E, N... délce slova se meze nekladou, to samé s počty pokusů na zadání a opakování). Pokud už ti z určeného počtu písmen zbývá poslední a hrozí, že bys ho získal a prohrál, máš na něj tři pokusy. Do hry taky někdy vstupuje tzv. prove – kdykoliv, když soupeř zadá trik, který ty třeba moc neděláš, můžeš mu na oplátku zadat prove. Znamená to, že ho musí zopakovat a tím dokázat, že trik nedokázal jen náhodou. Když to nedokáže, hraje se dál. Když to dokáže, máš obvykle dva (nebo v rámci posledního písmena tři) pokusy na opakování. Každý hráč ale může prove uplatnit jen jednou za hru.

Účastí na eventu automaticky souhlasíš se vznikem fotek a videí na naše sociální sítě a promo materiály.

Jak se soutěží v kendamě?

 


Vidíme se 20. 4.  ve FYFTu, LET´S GOO! ❤️

Na eventu ti pomůže:

opt_Franta foto

Jak to u nás vypadá?

Vstup a pobočka 

Vstup do pobočky FYFTPobočka FYFT Praha

Herna

Herna FYFT PrahaHerna FYFT Praha

Kudy k nám?

Osadní 774/35, 170 00 Praha 7-Holešovice (Vnitroblok hamFactory, černá fasáda vedle lékárny)

  • Poblíž jsou zastávky červeného metra VLTAVSKÁ a NÁDRAŽÍ HOLEŠOVICE.
  • Můžeš se k nám také dostat AUTOBUSEM 156 na zastávku OSADNÍ, případně TRAMVAJÍ 6 NEBO 12 na zastávku DĚLNICKÁ a dojít zhruba 4 minuty pěšky.
  • V okolí jsou modré zóny pro parkování. 


GPS souřadnice: 50.104324507325074, 14.446373013352634