DEN DĚTÍ VE FYFTU - FYFTCOINY ZA ÚKOLY | 3.6.2024

Oslav s námi Mezinárodní den dětí ve FYFTu! V pondělí 3. června 2024 od 9 do 18 hod si můžeš přijít zasoutěžit, vyhrát FYFTcoiny a hlavně poznat nové koníčky! 

Tip: Nevíš, co koupit svým dětem jako dárek ke Dni dětí? Mrkni na náš článek s tipy na nejlepší dárky!
 

Doraz na pobočku na Osadní 35 v Praze 7 - Holešovicích (pobočka). 

Jaký bude program?

➤ Připravili jsme (nejen) pro děti poznávačku skilltoys poslepu - seznámí se tak rovnou s několika koníčky, a to zábavnou formou. Navíc pro ně budeme mít přichystanou odměnu - FYFTcoiny! 💰

➤ Nachystali jsme celkem 8 bedýnek, ve kterých se bude ukrývat 8 různých koníčků, během hádání se můžou děti dívat kolem sebe - to jim v hádání může dost pomoct. 

➤ Aby si děti vyzkoušeli i něco akčnějšího, budeme pro ně mít připravené úkoly ve skládání Rubikovy kostky a tricích s kendamou - ani tady nebudou chybět FYFTcoiny za odměnu.

Tip: FYFTcoin je taková naše měna. Získají ji pouze účastníci našich eventů – někdy jen za účast, někdy za splněný úkol. 1 FYFTcoin = 20 Kč na nákup na prodejně, nebo 40 Kč na nákup ve FYFT bazaru.
 

Naši dva pobočníci tady budou po celý den pro tebe, a pokud by tě zajímalo, jak se s jednotlivými skill toys manipuluje (například kendama, yoyo, rubikovka, juggle), vše ti rádi vysvětlí. 

U nás na pobočce si kromě soutěžních aktivit budeš moct vyzkoušet například náš fingerboard bazén nebo cool FPV simulátor, který napodobuje létání se skutečným FPV dronem!

Od 16:30 do 18h tady bude navíc probíhat Speedcube pondělí s Matějem Mužátkem, předním českým speedcuberem.

Těšíme se!