FYFT Whoop Liga 2023/2024 | FPV Whoop Drone Race

Kdo říká, že vzdušné závody nemohou být tak vzrušující jako ty na zemi? Vítej v FPV Whoop Lize!

FYFT whoop liga

Představ si adrenalinové závody mini dronů (whoopů), kde piloti sbírají body a posouvají se výš a výš v žebříčku. Závody FPV (First Person View) zaznamenaly v posledních letech obrovský boom a my jsme se rozhodli přinést do Česka něco nového a vzrušujícího - pravidelné komunitní závody Whoopů jako součást našich Whoop jamů.

Tip: Sleduj sekci eventy, abys věděl/a, kdy bude nejbližší jam!

Zjednodušená pravidla FYFT Whoop Ligy 2023/2024:

  1. Přines dron s maximálně 2" vrtulemi do 110 g na 2S baterie s chrániči vrtulí.
  2. Nastav si video-vysílač na 25mW a buď připravený si přeladit frekvenci.
  3. Účastni se alespoň osmi závodů, sbírej body, postupuj v žebříčku a bav se!
 Prosím, před účastí si pročti podmínky a pravidla ligy.

Jak probíhá FYFT Whoop Liga 2023/24?

První Whoop Jam #FYFTWhoopLiga 2023/2024 zahajujeme 10. října 2023. Následovat budou další závody - a bude jich fakt hodně! Pravidelně se budeme scházet, a tak sleduj naše sociální sítě pro aktuální info! Grand Finále Ligy proběhne v červnu 2024, což znamená, že máš dostatek příležitostí na závodění a sbírání bodů.

Minimálně osm účastí na závodech ti zaručí možnost umístit se v celkovém hodnocení. Výsledky z každého závodu zaznamenáme v online tabulce, kde můžeš sledovat svůj postup v žebříčku.

V červnu 2024 bude Grand Finále Ligy a vyhlášení vítězů. Nejlepší piloti získají diplomy a speciální ceny - a co víc, nejlepší pilot získá titul "Mistr FYFT Whoop Ligy 2023/2024"!

Závodění na nových místech

Abychom to udělali ještě zajímavější, pokusíme se najít nové, vzrušující lokace pro naše Whoop závody, jako v minulosti. Nechceme být všední a pořádat všechno na pobočce - i když někdy se tomu, třeba i naschvál, nevyhneme.

Tak co na to říkáš? Připoj se k nám, závoď, bav se a staň se Mistrem FYFT Whoop Ligy! 🛸

Průběžné výsledky ligy