MTG Planeswalker Battle - každý pátek ve FYFT PRAHA

MTG pátky se ruší na dobu neurčitou. Poslední Planeswalker Battle bude 4.2.2022. Volné hraní je ti stále k dispozici u nás v herně.

Chtěl/a sis vždycky vyzkoušet Magic: The Gathering, ale bál/a ses drtivé porážky? Na tomhle eventu se nemusíš bát! Hraje se se základními neupravenými Planeswalker balíky. Snažíme se tak přiblížit co největší vyrovnanosti. Zbytek je na tobě ;)

Neměj strach, tohle není žádný seriózní turnaj, spíše taková akce, kde si všichni hráči (začátečníci i zkušení) mohou zahrát za relativně vyrovnaných podmínek.

Od 1.9.2021 se hraje i Standard formát! Pokud ovšem stále chceš hrát PW balík, vůbec nevadí. Přidělíme ti soupeře s podobně silným balíkem.

Tip: Zapomněl/a jsi jak se Magic hraje? Nevadí, tady to máš všechno na jednom místě rychle a přehledně od Tondy!

JAK TO PROBÍHÁ:

  • Každý přinese Planeswalker deck - neupravený
  • Hrajou se 3 kola (3 soupeři, s každým jednou)
  • Hráči bude přiřazen soupeř
  • Kdo bude mít 3 výhry, dostává od nás 1x booster, za první dvě výhry pak účastník dostává FYFTcoin

KDY: každý pátek (pokud se neřekne jinak)

KDE: FYFT, Osadní 35, Praha-Holešovice

V KOLIK: 17:00 začínáme, v 18:30–19:00 konec

VSTUPNÉ: Nic!

CO BUDEŠ POTŘEBOVATJeden Magic: The Gathering Planeswalker Deck. A že nemáš? Nevadí, na místě si můžeš pořídit jeden z novějších edic.

 

Těšíme se na tebe! 

 

POZOR - PODMÍNKA - všichni účastníci musí mít platný POC antigenní test (platný po dobu 72 hodin od výsledku testu) NEBO PCR test (platný po dobu 7 dnů od výsledku testu). V případě, že jsi student, tak podepsané potvrzení zákonným zástupcem. NEBO na místě podepíšeš čestné prohlášení o tom, že jste v nejbližších 3-7 dnech na testu byli a vyšel negativní. Chceme dodržovat nařízení a vyvarovat se problémům.