MTG Planeswalker Battle - každý pátek ve FYFT PRAHA

MTG pátky se ruší na dobu neurčitou. Poslední Planeswalker Battle bude 4.2.2022. Volné hraní je ti stále k dispozici u nás v herně.

Chtěl/a sis vždycky vyzkoušet Magic: The Gathering, ale bál/a ses drtivé porážky? Na tomhle eventu se nemusíš bát! Hraje se se základními neupravenými Planeswalker balíky. Snažíme se tak přiblížit co největší vyrovnanosti. Zbytek je na tobě ;)

Neměj strach, tohle není žádný seriózní turnaj, spíše taková akce, kde si všichni hráči (začátečníci i zkušení) mohou zahrát za relativně vyrovnaných podmínek.

Od 1.9.2021 se hraje i Standard formát! Pokud ovšem stále chceš hrát PW balík, vůbec nevadí. Přidělíme ti soupeře s podobně silným balíkem.

Tip: Zapomněl/a jsi jak se Magic hraje? Nevadí, tady to máš všechno na jednom místě rychle a přehledně od Tondy!

JAK TO PROBÍHÁ:

  • Každý přinese Planeswalker deck - neupravený
  • Hrajou se 3 kola (3 soupeři, s každým jednou)
  • Hráči bude přiřazen soupeř
  • Kdo bude mít 3 výhry, dostává od nás 1x booster, za první dvě výhry pak účastník dostává FYFTcoin

KDY: každý pátek (pokud se neřekne jinak)

KDE: FYFT, Osadní 35, Praha-Holešovice

V KOLIK: 17:00 začínáme, v 18:30–19:00 konec

VSTUPNÉ: Nic!

CO BUDEŠ POTŘEBOVATJeden Magic: The Gathering Planeswalker Deck. A že nemáš? Nevadí, na místě si můžeš pořídit jeden z novějších edic.

 

Těšíme se na tebe! 

 

POZOR - PODMÍNKA - všichni účastníci musí mít platný POC antigenní test (platný po dobu 72 hodin od výsledku testu) NEBO PCR test (platný po dobu 7 dnů od výsledku testu). V případě, že jsi student, tak podepsané potvrzení zákonným zástupcem. NEBO na místě podepíšeš čestné prohlášení o tom, že jste v nejbližších 3-7 dnech na testu byli a vyšel negativní. Chceme dodržovat nařízení a vyvarovat se problémům.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení