Planeswalker decky

Pokud hledáš svůj první balíček, Planeswalker decky jsou výborná volba. V každém z nich je karta planeswalkera, kolem které se točí fungování celého balíku. Planeswalker decky vycházejí skoro v každé edici, takže je z čeho vybírat. Navíc jsou silnější než Starter sety. Zobrazit více

Co je to planeswalker?

Za planeswalkery jsou kromě karet považováni i hráči – takže ty i tvůj protihráč jste taky planeswalkeři. Znamená to zkrátka, že máte nad hrou velkou kontrolu. Planeswalker jako typ karty má taky charakteristiky hráče – může na něho být útočeno (v tom se liší od kreatur) a pokud se jeho životy (loyalty counters) dostanou na nulu, umírá. Se svými životy je ale planeswalker sám schopen operovat – má tři ability, které mu buď přidávají, nebo ubírají životy. Ty si každé kolo jednu vybíráš. Planeswalker do Standardu vnáší neotřelý prvek a určitě si s ním hru užiješ.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení