POBOČKA od pondělí 4.7. do středy 6.7. ZAVŘENÁ. Objednávky expedujeme v pracovní dny.

Jak na Ken Flip

Ken Flip je trik, který můžeš udělat skoro z jakékoliv výchozí pozice do skoro jakékoliv výsledné pozice. Nejjednodušší je to ale z big cupu do big cupu.

Trik spočívá v tom, že ken udělá jednu rotaci. Proto prvním krokem v učení Ken Flipu bude umět tuto rotaci skoro poslepu a tak, abys ken chytil hezky.

Druhým krokem je umět vyhodit tamu z big cupu a chytit ji zpátky. To se může zdát jako banalita, ale je to důležité kvůli tomu, že v triku se nedějí dvě věci zároveň, ale těsně po sobě. Nejdřív vyhodíš tamu z cupu a když je ve vzduchu, hodíš ken do rotace. Musíš ho chytit ještě dřív, než bude tama úplně dole, abys ji mohl chytit zpátky do cupu. Později můžeš tamu chytat i do spiku. I jestli tamu chytíš jen do cupu, dalším krokem by měl být spike – měly by tak končit všechny triky.

Nedílnou součástí je u všech kendama triků dřepování. Tím, že se v kolenou snížíš k zemi, se prodlouží doba mezi dopadem tamy a máš tak víc času na to chytit rotující ken. Časem ještě zjistíš, že se dá hlídat díru. Nejideálnější je, když směřuje k tobě a ty pak přesně víš, jakým způsobem ji spiknout.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení