Den dětí se blíží! Využij až do 1.6. kód "DENDETI" a získej slevu -10%

On Mars - EN - Kickstarter verze (Eagle Gryphon)

Značka: Eagle Gryphon
2 949 Kč
ČEKÁME NA NASKLADNĚNÍ
Položka byla vyprodána…

Zúčastni se jedné z největších výzev lidstva ve hře On Mars a přispěj k rozvoji první kolonie na Marsu.

OBSAHUJE:

  • hru On Mars
  • Kickstarter Pack

Detailní informace

Detailní popis produktu

V návaznosti na úspěch bezpilotních misí založila Organizace spojených národů oddělení operací a průzkumu Mars (DOME). První osadníci přišli na Mars v roce 2037 a v desetiletích po založení Mars Base Camp, soukromé průzkumné společnosti začaly pracovat na vytvoření samonosné kolonie. 

onmars1

Chceš-li být hlavním astronautem jednoho z těchto podniků? Být průkopníkem ve vývoji největší, nejpokročilejší kolonie na Marsu tím, že dosáhneš cílů mise DOME i soukromé agendy vaší společnosti?

Zpočátku budeš závislý na dodávkách ze Země a budeš muset často cestovat mezi vesmírnou stanicí Marsu a povrchem planety. 

Jak se kolonie časem rozšiřuje, přesuneš své aktivity na výstavbu dolů, generátorů energie, extraktorů vody, skleníků, kyslíkových továren a útulků. Tvým cílem je vytvořit samostatnou kolonii nezávislou na jakékoli pozemské organizaci. To bude vyžadovat pochopení důležitosti vody, vzduchu, energie a potravin - nezbytností pro přežití.

Odvažuješ se účastnit největší výzvy lidstva?

onmars2

On Mars se hraje na několik kol, z nichž každé se skládá ze dvou fází - fáze kolonizace a Shuttle fáze. 

Během kolonizační fáze každý hráč podniká kroky. Dostupné akce závisí na straně desky, na které jsou umístěny. Pokud jsi na oběžné dráze, můžeš si vzít plány, koupit a vyvinout technologie a převzít dodávky ze skladu. Pokud jsi na povrchu planety, můžeš stavět budovy se svými roboty, modernizovat tyto budovy pomocí plánů, brát vědce a nové smlouvy, přivítat nové lodě a zkoumat povrch planety.  

Ve fázi Shuttle mohou hráči cestovat mezi kolonií a kosmickou stanicí na oběžné dráze. 

onmars

Všechny budovy na Marsu jsou na sobě závislé a některé jsou nezbytné pro růst kolonie. Pro budování přístřešků pro kolonisty je třeba kyslík; generování kyslíku vyžaduje rostliny; pěstování rostlin vyžaduje vodu; extrakce vody z ledu vyžaduje energii; výroba energie vyžaduje důlní nerosty; a těžba nerostů vyžaduje kolonisty.  

Pro zvyšování schopnosti kolonie je každý z těchto zdrojů životně důležitý. Jak kolonie roste, je zapotřebí více úkrytů, aby kolonisté mohli přežít nehostinné podmínky na Marsu. 

Během hry se hráči také pokoušejí dokončit mise. Jakmile jsou dokončeny celkem tři mise, hra končí. 

Pro výhru musí hráči přispět k rozvoji první kolonie na Marsu. Během hry musí hráči získávat Opportunity body (OP). Hráč s nejvíce OP na konci hry je vyhlášen vítězem. 

POZNÁMKA: Obsah zobrazený na této stránce slouží pouze pro vizuální reprezentaci.  Objekty se mohou mírně lišit v konečné podobě a vzhledu.
POZNÁMKA: Obsah zobrazený na této stránce slouží pouze pro vizuální reprezentaci. Objekty se mohou mírně lišit v konečné podobě a vzhledu

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické deskové hry
OBTÍŽNOST: HARD (obtížná)
POČET HRÁČŮ: 1 hráč, 2 až 4 hráči
TÉMA: Sci-Fi
HLAVNÍ MECHANIKA: Worker placement
JAZYK: Angličtina
VZTAH HRÁČŮ: Kompetitivní
ZÁKLAD / ROZŠÍŘENÍ: Základní hra
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: