Kolik lidí na ulici dokáže složit Rubikovu kostku?

Ahoj! Rubikova kostka byl doslova vynález století. Po uvedení na trh se okamžitě stala bestsellerem a dnes neexistuje téměř nikdo, kdo by se s ní nikdy nesetkal. Náš speedcuber Tonny se vydává do ulic, aby otestoval znalosti náhodných lidí v otázkách týkajících se Rubikovy kostky.

U otázek to ale nekončí! První video nese název Ruce Laika vs. Mozek Experta, kde si Tonny pro kolemjdoucí připravil nelehký úkol. Budou muset sami složit Rubikovu kostku! Co myslíš, půjde jim to? Nebo se skládání bez Tonnyho rad neobejde? A co ty? Zvládneš složit Rubikovu kostku?

Tip: Všechny Rubikovky, rozličných tvarů i velikostí, najdeš v kategorii Speedcube.

Hned v dalším videu si Tonny připravil pár otázek aby otestoval povědomí širší veřejnosti o Rubikově kostce. Jak je stará Rubikova kostka? Kdo jí vynalezl? Jaký je nejrychlejší čas jejího složení? Co myslíš, budou znát náhodní kolemjdoucí odpovědi na tyto otázky? Pokud tě zajímají odpovědi a reakce lidí, rozhodně se podívej na naše nejnovější video!

Tip: Návod, jak složit Rubikovu kostky pro začátečníky i pokročilé, najdeš zde.

Dokážeš seřadit 3 Rubikovy kostky podle ceny? Tak schválně, pojď si to zkusit. Pozorně si prohlédni tyhle tři fotky a zkus je seřadit od nejdražší po nejlevnější. Pak si pusť naše nejnovější video, zkontroluj svůj tip a podívej se, jak si vedli ostatní.

Vypadají skoro stejně viď? Jedna je stickered a dvě stickerless, ale to není to oč tu běží. Až na to, že dvě z nich od sebe dělí téměř 1900,-  Uhádneš, která z nich je ta nejdražší? Pokud se ti to povede, napiš nám to do komentáře pod video.

Tip: Mrkni na náš YouTube a rovnou hoď odběr ať ti neuteče další videjko z této skvělé série! 

[Autor-Lucka]