Nevhodný dárek můžeš vyměnit až do 14. Ledna

Nevíš jestli se tvůj zakoupený dárek bude líbit? Nevadí! Do 14. ledna 2023 jej můžeš vyměnit za jiný.

Vybírání dárků není vůbec jednoduché. Na jednu stranu se těšíš na to, jak druhému vykouzlíš úsměv na tváři, ale na druhou stranu se bojíš, jestli jsi vybral správně. Všichni to dobře známe.S napětím pozoruješ svoje blízké při rozbalování dárků a čekáš na jejich reakci. Co když však není taková, jakou jsi očekával, protože ses netrefil do vkusu?

Letos máme pro tebe řešení tohoto problému a tím je výměna nevhodného dárku. Je to úplně jednoduché!

Stačí dát pozor aby dárek nerozbalili ani neporušili obal a můžeš jej vyměnit za jiný.

Jak funguje výměna dárků?

A. Pošli zboží zpět na: fyftstore s.r.o., Osadní 774/35, 170 00, Praha 7 - Holešovice

Uvnitř balíku uveď číslo objednávky, bez toho nebudeme moct zboží identifikovat. Na původní email objednávky ti pošleme dárkový poukaz v hodnotě zboží. Ten bude platný až do konce června 2023.

B. Přijď k nám na pobočku a vyměň nevhodný dárek za cokoli co je skladem. 

Adresa naší pobočky: Osadní 774/35, 170 00, Praha 7 - Holešovice

Podmínky akce

  • Nabídka výměny nevhodného dárku je platná pro všechny naše kupující a vztahuje na celý náš sortiment zboží koupeného v naší prodejně a na e-shopu FYFT.cz před 24.12.2022.
  • Věc nepoužitá a nerozbalená v originálním neporušeném obalu je podmínkou této akce. Jakmile usoudíš, že ses s dárkem netrefil, nenech obdarovaného dále rozbalovat.

Tipy na dárky

Brouzdáš mezi všemi možnými koníčky a nevíš, kde se odpíchnout? Připravili jsme hromadu Tipů na vánoční dárky, které můžeš koupit na pár kliků u nás a mít hned po starostech. Poradíme ti s výběrem pro kamarády i dospěláky a také i pro jednotlivé směry.

Máme pro tebe několik tipů na dárky pro 

a stejně tak pro

Pokud si nevybereš, mrkni ještě do Top 20 tipů na dárky, které jsme vybírali podle nejoblíbenějších produktů našich zákazníků.

Najdeš tam nejlepší a nejoblíbenější Rubikovy kostkykendamuhakisákbeglerižonglovací vybavenídeskové hryvenkovní hry a spoustu dalšího.

Nakup skvělé vánoční dárky a dopřej svým kamarádům a rodině ty nejkrásnější Vánoce.