Předvánoční FYFTnews

Prosincové FYFTnews jsou tu! DorreClaus s tipy na barvířskou výbavu, reportáž o tom, jak vidí svět cardisti, archeologických nálezech kendam a nebo o tom, jak nás ježíšek zklamal a vzápětí to napravil.

Aby Vánoce nebyly šedivé

Vánoce jsou vhodný čas k barvení miniatur. DorreClaus doporučuje Warhammer AoS: Paints + Tools set, ve kterém najdeš všechny základní barvy a nářadí navíc. Zkusit můžeš taky Nolzur's Marvelous Pigments Undead Paint Set, ke kterému se ti bude hodit Hobby Tool kit s nářadím nebo Mega brush set se štětci. A že nemáš miniatury? Proto jsou tu bedny Start collecting!

Jak vidí svět cardisti?

Karty vychází s různou tematikou – od jídla a pití přes přírodu až po umění. Užij si scénky, které jsme s nimi vymysleli.

Terra kendama alias kendama v zemi (+ Sweets Kendamas)

Franta archeolog a jeho stážistka Nataša vykopali kendama novinky! Od značky Terra kendama máme nově model Ligna a Roddama. Ligna už je ve hře delší dobu, ale má unikátní ring stall. Roddama má úplně nový shape. Od značky Sweets Kendamas doporučujeme model Coopera Eddyho, který ve tmě svítí.

Když ježíšek neví

Na závěr máme tip pro všechny ježíšky, kteří nechtějí nikoho zklamat. Darujte poukaz, za který si u nás obdarovaný vybere, co sám chce.

[Autor-dejf]