Listopadové FYFTnews

Co je u nás nového? Kendamy, merch nebo třeba hra z Kickstarteru. Taky uvidíš, jak se Dejf popral se svou yoyo challenge a připomeneme si všechny eventy, které u nás jsou – skoro každý den něco!

Kendamy a pilule

Máme nové kendamy (aka mikrofony) od Kromu i Terra kendama! Krom YUA a YUI jsou javorové s 2GOOD shapem, Krom Nihon je z rubber woodu a s CK shapem. Taky u nás nově najdeš Terra kendama modely – konkrétně třeba Pro model Misumi Nakao z bambusu.

Na Frantovo onemocnění #MneUzNestaciKendama jsme mu naordinovali pilule od Terra kendama. Vybereš si bukovou, třešňovou, bambusovou, Pro model nebo Jumbo? Nebo všechny jako Franta?

Tip: Všechny novinky najdeš v sekci Kendama.

Merch

Omrkni taky, jaký merch u nás najdeš – trička nebo třeba hrnky s oblíbenou herní tematikou.

Dejfova yoyo challenge

Dejf se chtěl na konci loňského roku naučit základy s yoyem. Ve videu můžeš vidět, jak to dopadlo. Nedělej chybu jako Dejf a vyber si na začátek to správné yoyo. Poradí ti s tím náš článek a video Jak vybrat yoyo. Obecně ale platí, že pro začátek je nejlepší yoyo One nebo Arrow. Na jejich srovnání se můžeš podívat v dalším videu a článku – Yoyofactory – One vs. Arrow. Tricklisty pro začátečníky zahrnují triky, které je dobré se naučit jako první. Ty najdeš zase ve článku Jak na yoyo – triky a údržba.

Kalendář eventů ve FYFTu

Nudíš se? Přijď k nám na pobočku. U nás se pořád něco děje – každé pondělí je sraz speedcuberů, po prázdném úterý následuje kendama středa, na kterou navazuje deskoherní večer, ve čtvrtek se u nás hrají Digimoni a Pokémoni a pracovní týden zakončujeme MTG pátkem. A o víkendech se u nás taky často něco děje. Sleduj to v sekci Eventy.

Novinka z Kickstarteru

Fantasy epická desková hra The Great Wall je u nás v nabídce! Staneš se v ní generálem ve starověké Číně. Hlavní mechanikou je worker placement, kde pomocí karet rozkazů vybíráš akci jak pro sebe, tak pro soupeře. Stavíš zeď a bojuješ proti soupeřovu vojsku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení