Listopadové FYFTnews

Co je u nás nového? Kendamy, merch nebo třeba hra z Kickstarteru. Taky uvidíš, jak se Dejf popral se svou yoyo challenge a připomeneme si všechny eventy, které u nás jsou – skoro každý den něco!

Kendamy a pilule

Máme nové kendamy (aka mikrofony) od Kromu i Terra kendama! Krom YUA a YUI jsou javorové s 2GOOD shapem, Krom Nihon je z rubber woodu a s CK shapem. Taky u nás nově najdeš Terra kendama modely – konkrétně třeba Pro model Misumi Nakao z bambusu.

Na Frantovo onemocnění #MneUzNestaciKendama jsme mu naordinovali pilule od Terra kendama. Vybereš si bukovou, třešňovou, bambusovou, Pro model nebo Jumbo? Nebo všechny jako Franta?

Tip: Všechny novinky najdeš v sekci Kendama.

Merch

Omrkni taky, jaký merch u nás najdeš – trička nebo třeba hrnky s oblíbenou herní tematikou.

Dejfova yoyo challenge

Dejf se chtěl na konci loňského roku naučit základy s yoyem. Ve videu můžeš vidět, jak to dopadlo. Nedělej chybu jako Dejf a vyber si na začátek to správné yoyo. Poradí ti s tím náš článek a video Jak vybrat yoyo. Obecně ale platí, že pro začátek je nejlepší yoyo One nebo Arrow. Na jejich srovnání se můžeš podívat v dalším videu a článku – Yoyofactory – One vs. Arrow. Tricklisty pro začátečníky zahrnují triky, které je dobré se naučit jako první. Ty najdeš zase ve článku Jak na yoyo – triky a údržba.

Kalendář eventů ve FYFTu

Nudíš se? Přijď k nám na pobočku. U nás se pořád něco děje – každé pondělí je sraz speedcuberů, po prázdném úterý následuje kendama středa, na kterou navazuje deskoherní večer, ve čtvrtek se u nás hrají Digimoni a Pokémoni a pracovní týden zakončujeme MTG pátkem. A o víkendech se u nás taky často něco děje. Sleduj to v sekci Eventy.

Novinka z Kickstarteru

Fantasy epická desková hra The Great Wall je u nás v nabídce! Staneš se v ní generálem ve starověké Číně. Hlavní mechanikou je worker placement, kde pomocí karet rozkazů vybíráš akci jak pro sebe, tak pro soupeře. Stavíš zeď a bojuješ proti soupeřovu vojsku.

[Autor-Ája]