📣 Den dětí se blíží! 🎁 Využij až do 1.6. kód "DENDETI" a získej SLEVU 10% na cokoliv.

Mystery boxy 2023! Limitka roku

Mystery boxy jsou naší každoroční tradicí a letošek rozhodně nebude výjimkou! Připravili jsme pro tebe ne dva, ne tři, ale dokonce čtyři druhy mystery boxů! Láká tě Speedcube box, Kendama box, Deskovkový box nebo Box s discgolf disky? Výběr je jen na tobě! Dlouho neotálej, o mystery boxy je každoročně velký zájem, a třeba speedcube boxy bývají vyprodané jako první! 

To, co tě v zakoupeném balíčku čeká, je zatím ve hvězdách, ale jednu věc ti už teď můžeme slíbit - Ten, kdo koupí, neprohloupí! Cloumá s tebou zvědavost? Toužíš po tom zjistit, co se v boxech ukrývá? Mrkni níže do článku, kde na tebe čeká seznam skilltoys, kterými jsme letošní mystery boxy naplnili. Boxy jsou limitované a nabídka platí pouze do vyprodání zásob! A víš, co se říká - není čas ztrácet čas!

Speedcube mystery box

Speedcube mystery boxy jdou vždy na dračku, a letos jsme je vyšperkovali natolik, že nebudeš stačit zírat! A co víc, nechali jsme jich zabalit dvojnásobek co vloni! Takže můžeš vzít jeden pro sebe a druhý třeba pro kámoše, jako dárek k Vánocům. Cena je 555 Kč a v balíčku najdeš jednu kostku v minimální hodnotě 599 Kč. Pokud ti bude štěstí přát, můžeš si rozbalit i tu nejdražší 3x3 kostku u nás na FYFTu, a to GAN 14 Maglev v hodnotě 2 699 Kč!

V boxech tě čekají i kostky jako GAN 12 M Leap nebo GAN 11 M Pro - každá v hodnotě 1 999 Kč! Naše mystery boxy jsou 100% transparentní, a tak se snadno můžeš přesvědčit, že jejich koupí rozhodně neproděláš!

Co můžeš získat v letošních Speedcube mystery boxech?

Kendama mystery box

Tradiční Kendama mystery boxy nesmí chybět ani letos! V boxu najdeš kendamu v minimální hodnotě 999 Kč - cena boxíku je přitom krásných 888 Kč! Pouštíme jich do prodeje jen 60 kusů, tak dlouho neváhej! Pro čtyři šťastlivce čekají ty nejdražší kendamy u nás na FYFTu, a to KROM 11Y BDAY kendama v hodnotě 1 559 Kč. Takže i u kendama mystery boxu ti s čistým svědomím garantujeme, že tvoje peněženka nepřijde k úhoně! 

Co můžeš získat v letošních Kendama mystery boxech?

Deskovkový mystery box

Novinka letošního roku! Chceš rozšířit svoji sbírku her, ale stále bádáš nad tím, jakou deskovku si vybrat? Nebo vybíráš dárek pro kámoše a nevíš, co by mu udělalo největší radost? Máme pro tebe řešení - nech výběr na nás a sáhni po Deskovkových mystery boxech! Cena mystery boxu je 555 Kč a najdeš v něm jednu z 30 deskovek uvedených níže.

Minimální hodnota obsahu je 599 Kč a ta maximální neskutečných 2 120 Kč! Pokud ti štěstí bude přát, můžeš si rozbalit top hry jako Zaklínač: Starý svět (Blackfire) nebo Yucatan - Kickstarter Base Pledge (Matagot), které mnohonásobně převyšují cenu mystery boxu!

Co můžeš získat v letošních Deskovkových mystery boxech?

Discgolf mystery box

Milovníci discgolfu nastražte uši - letos poprvé spouštíme také Discgolf mystery boxy! V každém boxu si tak můžeš ulovit dva disky ze dvou kategorií (putter, midrange, fairway nebo distance). Tyhle boxy pouštíme do prodeje s cenou 555 Kč, přičemž nejnižší hodnota boxu je 570 Kč. Naopak ta nejvyšší hodnota boxu je téměř dvojnásobek prodejní ceny, a to 1 098 Kč. Pozor, těchto mystery boxů je pouze 20 kusů - tak si je nenech ulítnout!

Co můžeš získat v letošních Discgolf mystery boxech?

Putter / Midrange

Driver

[Autor-Lucka]