Dragonlance: Shadow of the Dragon Queen je tady

Milovníci a příznivci porcování prachsprostých bestií, zbystřete! Ani ne před měsícem vydalo studio Wizards of the Coast další rozšíření pro svou pátou edici Dungeons & Dragons s názvem: "Dragonlance: Shadow of the Dragon Queen". Jedná se o 224 stránkové rozšíření v pevné vazbě, které hráčům umožní prozkoumat a poznat svět zvaný Krynn spolu s legendární "War of the Lance".

Hráči v tomto novém příběhu začínají s postavami na 1. úrovni a postupně, během 12 scénářů jejich zkušenosti rostou až k úrovni 11. Aby to nebylo málo je v Dragonlance navíc představena i nová subclassa Lunárního čaroděje, který získává sílu z měsíce. Navíc si můžeme vyzkoušet jaké to je hrát za, ne tolik známou rasu, Kendera (šotka).

A POZOR! To není vše, co se novinek ze světa Dungeons & Dragons týče!

Chcete hraní posunout ještě o level výš? Již brzy i v našich končinách vyjde "Shadow of the Dragon Queen" v krásné Deluxe Edici, ve které kromě základní příručky nalezneme také 4 kilogramovou deskovku s názvem "Warriors of Krynn", díky které se podíváme do světa Dragonlance i jiným způsobem, než je klasicky s papírem a tužkou. V krabici budeme moci kromě hromady karet a několika oboustranných mapových dílků nalézt hned 6 krásných figurek hrdinů, se kterými se hraní posune na mnohem krásnější notu a DM screen pro Vašeho Pána Jeskyně.

Takže popadněte meč, či kouzelnou knihu a připravte se na dračí královnu Takhisis a její silnou armádu!

shadow

Pro FYFT napsal Adam Šídlo

[Autor-FYFTtalent]