📣 Den dětí se blíží! 🎁 Využij až do 1.6. kód "DENDETI" a získej SLEVU 10% na cokoliv.

Recenze Halloweenské Krom kendamy

Honza Sekanina z českého Krom teamu a Franta se spojili a zrecenzovali Jody Barton oranžovou Skeletons kendamu. Čím se liší oproti původní růžové?

Krom Jody Barton Skeletons Orange

Jako její růžová sestra je tato kendama javorová a obě mají místo lesklé samolepky na kenu natištěný trojúhelník označující řadu Krom X Jody Barton. Jody Barton je designér a vzhled této kendamy je z jeho dílny.

Tip: Všechny modely kendam, které máme aktuálně skladem, najdeš v naší sekci Kendama

Srovnání Krom Jody Barton Skeletons a Krom Jody Barton Skeletons Orange

Prvních rozdílů si můžeš všimnout ještě před rozbalením, na krabičce. Obě na sobě mají obrázky kostí, ale původní krabička je červená (pozdějí růžová), halloweenská verze má krabičku oranžovou a navíc jsou na ní do Halloweenu laděné obrázky – pavučiny, netopýři a dýně. Na plakátku v krabičce najdeš v obou případech lebku, liší se jen barevné pozadí. Růžová má plakátek červený a oranžová má oranžový. Dále jsou v krabičce nálepky, k oranžové dostaneš dvě navíc a nejsou průhledné, mají oranžové pozadí. V obou krabičkách najdeš taky černý string s korálkem a string tool.

            krom jody barton skeletons pink                         krom jody barton skeletons orange

Samotná kendama na sobě má vylaserované kůstky a kostlivce. Nemusí to být jen cool doplnění designu, ale zlepšuje i funkčnost. Když je polaserovaný vršek cupu, drží lépe stall triky, když sword, zlepšuje se úchop kendamy. Skeletons kendama má AK shape, neboli agresivní ken. Znemaná to, že má "ostré" tvary, hodně vystouplé ringy. Má velké sarado a menší base cup s warp hole, proto je to geniální model na lunary a díky tenkému tvaru se hodí i na string triky. Spike je tenký a díra na tamě velká, proto se spikuje dost dobře. Tama se liší jen barvou pozadí. Na stringu najdeš ložisko.

Tip: Přečti si článek, ve kterém jsme shrnuli top kendamy na lunar

Můžeme říct, že celá série Jody Barton kendam je skvělá nejen designem, ale i co se parametrů týče. S těmito modely chybu neuděláš!

SLEDUJ NÁŠ INSTAGRAM @fyftstore

[Autor-Franta]