Jak na Inward Lunar

Trik Inward Lunar je pro ty, kteří už umí Lunar. Inward Lunar je totiž úplně to stejné, jen je ken na tamě otočený o 180 stupňů – tak, že ti base cup směřuje k tělu. Pro lunarové triky je důležité mít kendamu s dírou v base cupu a s lepivým sticky paintem na taměKdyž už Lunar umíš, uděláš ho pak na jakékoliv kendamě, ale pro naučení je lepší mít uzpůsobený hardware.

Tip: Podle těchto vlastností si můžeš všechny modely v sekci Kendama vyfiltrovat.

Na Inward Lunar je potřeba oproti klasickému Lunaru změnit grip. Při Lunaru bylo potřeba držet tamu palcem níže než ukazováčkem. U Inwardu je to naopak: ukazováček je níž než palec. Než začneš kendamu do Inward lunaru nahazovat, je dobré umět Inward Airplane: Držíš tamu (je lepší nemít díru přesně nahoru, spíš směrem do dlaně), ken visí big cupem doprava, small cupem doleva. Pak trhneš tamou zhruba do dvou hodin a spikneš. Na Inward Lunar házíš ken úplně stejným způsobem, jen nedáš spike, ale chytneš ken na big cup. Pak už zbývá jen dát spike: buď Inward Airplanem, nebo přes Jumping Stick. Protože máš ale díru pootočenou, musíš si ji při spikování otočit zase zpátky nahoru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení