Konec liDCtva (Crew)

Značka: Crew
649 Kč
Skladem, ihned k odeslání (1 ks)

KONEC NADEŠEL! Šest set milionů lidí. Tolik se jich stalo obětí záhadného techno-organického viru, který se rozšířil na naší planetě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KONEC NADEŠEL!

Šest set milionů lidí. Tolik se jich stalo obětí záhadného techno-organického viru, který se rozšířil na naší planetě. Šest set milionů nakažených. Šest set milionů proměněných v nemyslící vrahy prahnoucí po smrti a ničení. A to je jen začátek. Města. Národy. Podmořská království i rajské ostrovy. Jeden po druhém podléhají hordám monster. Mezi Zemí a naprostým vyhubením lidstva už nyní stojí pouze Superman, Batman, Wonder Woman a také ostatní členové Ligy spravedlnosti... Ale jak dlouho vydrží? Nic z toho, čemu dosud museli čelit, je nemohlo připravit na masakr takových rozměrů. Nic z toho, co kdy spatřili, se nevyrovná míře tragédií a hrůz, které se rozpoutaly na Zemi. A tak zatímco jsou hrdinové i zločinci, bohové i monstra vyhlazováni, jedna otázka zůstává: Co se stane s nejmocnějšími hrdiny světa, pokud svět skončí?

Autor bestsellerů New York Times Tom Taylor (Injustice) spojil síly s kreslíři Trevorem Hairsinem (Red Hood and the Outlaws) a Stefanem Gaudianem (Živí mrtví), aby společně rozpoutali Konec liDCtva – zcela novou vizi nejtemnější hodiny ve vesmíru DC. Ale dávejte si pozor: hrůza je nakažlivá... Obsahuje sešity Konec liDCtva č. 1–6 a Konec liDCtva: Den jako stvořený pro smrt č. 1.

Doplňkové parametry

Kategorie: Batman komiksy
JAZYK: Čeština
Svět: Batman

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: