MARK5 PRO O3 (GEPRC) – 5” rám DRONU

Značka: GEPRC
2 190 Kč
ČEKÁME NA NASKLADNĚNÍ Skladem, ihned k odeslání (1 ks) Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

GEP-MK5-Pro O3 je karbonový rám na stavbu 5palcového freestyle drona Mark5 od GepRC uzpůsoben na DJI O3 Air Unitu

PRO verze přináší rozmanitější obsah balení a 3D tištěné díly navíc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho?

  • Pro piloty, kteří si chtějí postavit 5" freestyle drona

Vlastnosti:

  • Verze PRO obsahuje rozmanitější obsah balení a 3D tištěné díly navíc.
  • Odolné odlehčené karbonové díly jsou dostatečně pevné a odolné, a ramena jsou samostatně vyměnitelná.
  • Kamera je v rámu chráněna před poškozením pevnými profily z hliníkové slitiny
  • Rám je uzpůsoben pro video vysílač typu DJI O3 Air Unit
  • Montáž pro řídící jednotku 30,5 mm x 30,5 mm nebo 20 mm x 20 mm je díky konstrukci rámu odizolována od vibrací způsobené motory
  • Kompatibilní design otvorů pro motory, podpora instalace motorů 16x16mm nebo 19x19mm
  • Mimo rámu naleznete v balení i sadu battery strapů a 3D tisknutých dílů např. pro montáž akčních kamer, držák antén, držák O3 Air unity, antivibrační držák DJI O3 kamery apod.

Specifikace:

  • Výrobce: GEPRC
  • Model: GEP-MK5 O3
  • Wheelbase: 225mm
  • Top plate: 2.5mm
  • Bottom plate: 2.5mm
  • Arm plate: 5mm
  • FC mounting holes: 30.5mm x 30.5mm
  • Camera installation space: 20mm
  • Suitable propeller size: 5″ propeller
  • Rozměr: 214mm x 168mm x 42mm
  • Hmotnost: 141.9g

Obsah balení:

Frame:

  • 1 x 2.0mm small top plate
  • 1 x 2.5mm large top plate
  • 1 x 2.5mm front bottom plate
  • 1 x 2.5mm rear bottom plate
  • 2 x 5.0mm front arms
  • 2 x 5.0mm rear arms
  • 1 x 5.0mm arm limit plate
  • 1 x 2.0mm front protection plate
  • 1 x Camera aluminum part
  • 1 x Set of screws

3D printed parts:

  • 1 x Front protector
  • 4 x Motor shock pads
  • 1 x Buzzer Holder
  • 1 x VTX antenna mount
  • 1 x TBS antenna mount
  • 1 x GP camera mount
  • 1 x Naked camera GP8 Base
  • 1 x Camera vibration reduction mount
  • 1 x O3 VTX mount

Accessories:

  • 8 x M3x8 flight controller shock absorbing ball
  • 4 x 10x50mm Motor hubs

Other Accessories:

  • 1 x M15x250 Batteries straps
  • 2 x M20x250 Batteries straps
  • 2 x Battery non-slip mat
  • 1 x EVA camera base
  • 1 x EVA camera base (with backrest)
  • 1 x 3M double-sided tape
  • 1 x 1.5mm L-type screwdriver
  • 1 x 2.0mm L-type screwdriver
  • 1 x 3.0mm L-type screwdriver
  • 1 x M8 Wrench
  • 1 x Antenna fixed tube

Doplňkové parametry

Kategorie: Drone rámy 5"
Rozměr dronu: 5"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: