Warhammer Age of Sigmar: Starter Set Warrior

839 Kč
ČEKÁME NA NASKLADNĚNÍ
Položka byla vyprodána…

Základní startovní box nové edice Warhammer Age of Sigmar, ve kterém najdeš krom 18 modelů i kostky a pravidla pro hraní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čas velkých změň nastal!

V říši smrtelníků nastává čas velkých změn. V osmi říších propuká vlna života, která vytlačuje příliv smrti, jenž po sobě zanechalo Nekrootřesení a síly Řádu neztrácejí čas a činí si nárok na nově omlazenou zemi.

Pusť se do Warhammer Age of Sigmar se startovní sadou Warrior, která je navržena tak, aby ti pomohla vydat se na cestu s nejlepší fantasy válečnou hrou na světě.

Rozjeď nový koníček, postav si modely a nauč se hrát. Užiješ si dlouhé hodiny zábavy ať už s kamarádem nebo členy rodiny.

Tento set obsahuje armády pro 2 hráče a je tak ideální pro nákup ve dvojici. V boxu je vše, co do začátku budeš potřebovat.

Sestav miniatury bez lepení!

Srdcem tohoto setu je 18 krásných plastových miniatur Citadel, které jsou navržené tak, aby se daly sestavit bez použití lepidla.

Každá armáda obsahuje dvě silné jednotky vyzbrojené ničivou výzbrojí a výstrojí a lze je snadno posílit dalšími zbraněmi.

Dále se můžeš těšit na tradiční oboustranný box, který se dá využít jako terén a oboustrannou herní podložku.

Součástí setu jsou také nezbytné věci jako 2 měřítka rozsahu a 10 kostek, které ti pomohou při pohybu, střelbě, boji zblízka a dalších činnostech.

 

Pravidla jsou základ!

V 80 stránkové knize z edice Warrior nalezneš informace o historii hry Warhammer Age of Sigmar a také o příběhu frakcí a jednotek. Kniha obsahuje také několik úvodních výukových bitevních plánů, které tě uvedou do hry.

2 referenční listy s pravidly obsahují praktické informace o pravidlech pro snadnou orientaci při učení základů hry Warhammer Age of Sigmar

Dále tu najdeš 56 stránkovou knihu základních pravidel. Ta obsahuje veškerá pravidla ze základní knihy Warhammer Age of Sigmar a je ideální pro případ, že jsi připraven rozšířit svoji armádu a bojovat s ostatními hráči.

Box obsahuje:

  • 80 stránkovou knihu s pravidly a příběhy Warhammer Age of Sigmar a 56 stránkovou knihu se základními pravidly
  • Figurky: 5x Stormcast Eternals - Vindicators, 1x Stormcast Eternals - Knight-Arcanum, 1x Killaboss + 1x Stab-grot, 12x Gutrippaz
  • Herní podložku 30"x22,4" s kartonovým terénem
  • 10x kostek a 2x plastové metry

Vlastnosti

  • Vydavatel: Games Workshop
  • Modely nejsou složené ani nabarvené
  • Jazyk: Angličtina

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Warhammer: Age of Sigmar
HERNÍ SVĚT: Warhammer
Herní svět - Figurkové hry: Warhammer
Warhammer svět: Warhammer Age of Sigmar
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: