Zaručené tipy jak sbalit holku na skill (toy)

Patřit do některé z FYFT komunit, ať už kendamy, speedcube, nebo třeba deskovek, přináší nejen spoustu zábavy, ale i výhod! Můžeš totiž najít nespočet způsobů, jak sbalit holku. Pokud tě tedy zajímá, jak si najít holku za pomoci skill toy, jsi na správném místě - FYFT rád poslouží jako offline seznamka!

Blíží se Valentýn a vyvstávají otázky typu: "Jak originálně oslovit dívku?" Slovo originálně je stěžejní, a to proto, že na internetu v době Valentýnu visí enormní množství citátů o lásce pro holku, které se stávají čím dál větším kýčem - a to my nechceme! Netrav proto čas doma před televizí s popcornem v ruce sledováním filmu Jak přežít single, ale buduj skill, ať dokážeš originálně oslovit ženu.

Tip: Jestliže nevíš, v jakém směru bys svůj skill chtěl rozvíjet, zkus si přečíst náš článek Buduj skill!

Jak oslovit krásnou neznámou nejen na ulici

Některé FYFT kategorie přímo vybízejí k tomu, abys zkusil originálně zaujmout holku. Pár tipů na originální dárky najdeš i v naší kategorii Valentýn.

opt_jak sbalit holku

Okouzli holku magií

Takovou kategorií je například kouzlení. Tahle kategorie je navíc tak různorodá, že snad nemůžeš šlápnout vedle. Nabízejí se dvě základní kategorie kouzel: buď kouzla s kartami, nebo všechny ostatní kouzelnické vymoženosti, které se karet netýkají.

Přeměň její číslo na své!

Na ulici stojí dívka a ty váháš, jak ji oslovit? V kapse máš pouze pár papírových kapesníčků, nějaké drobáky a... helemese - fix a balíček karet! Popadni kuráž, vyraz za holkou, požádej ji o telefonní číslo a karetním trikem jménem Přeměna ho rázem vyměň za to své. Úspěch zaručen!

opt_jak sbalit holku na kouzlo

Tip: V článku Kouzla s kartami pro začátečníky i pokročilé jsou i další kouzla, která by se dala využít na seznámení s krásnou neznámou.

Podobný princip by se dal využít i například při použití kouzelného sáčku pro mentalisty, jehož průhlednost zvýší důvěryhodnost!

FPV dron jako poštovní holub

Pokud jsi vlastníkem (a pilotem) FPV dronu, nejlépe whoopu, máme pro tebe super tip! Přivaž na provázek něco, o čem si myslíš, že dané osobě udělá radost - dívce třeba prstýnek. Přileť s dronem do její blízkosti a ukaž jí svůj zájem - třeba odhodí právě rozečtenou knížku a radši si s tebou dá kávu a nechá si vyprávět o koptéře, kterou zrovna viděla poprvé v životě.

opt_jak sbalit holku na fpv dron

Zapomeň na stalkování holky FPV dronem, tím ji nesbalíš, spíše vyděsíš... Co ale můžeš ukázat, a okouzlit tak dívku? Půjč jí druhé brýle a předveď jí, jak to vypadá přímo z pohledu létající koptéry. Ukaž jí nějaké tríčky a doufej, že se jí ta horská dráha zalíbí a neudělá se jí nevolno.

Můžete spolu prozkoumat místa, na která se jen tak nedostanete, ale nezapomeň se držet příslušné legislativy. Pokud se v ní neorientuješ, můžeš mrknout na náš článek O legislativě FPV létání.

Ideálně mít společný zájem

V ideálním případě by bylo dobré, aby tvůj skill holka ocenila, tudíž společný zájem o danou aktivitu ti jen přilepší. Pokud tedy víš, že tvá vysněná dívka je intelektuální typ a ráda se učí nové zapeklité věci, zapůsobíš s rubikovkou. Pokud je společenská a ráda tráví čas s kamarády, třeba nešlápneš vedle s deskovkou. A pokud se ráda hýbe a má ráda výzvy, třeba ji zabaví kendama nebo slackline. Ve všech případech by bylo super, kdybyste se v zájmech matchli a nikdo se nemusel přetvařovat.

opt_jak sbalit holku na kendamu 2

Skládání rubikovky udělá dojem!

V poslední době speedcuberů přibývá, ale to neznamená, že by Rubikovy kostky ztrácely na obdivu. Pokud tě tedy zajímá, jak sbalit holku ze třídy, zkus svou kostku přinést do školy a ukázat svému bodu zájmu svou šikovnost. Pokud ji to zaujme, budeš mít další plusový bodík, když jí místo zaslání našeho videa Jak složit Rubikovu kostku pro začátečníky sám vysvětlíš jednotlivé postupy.

Rubikovka je hodně návyková záležitost - vzbuď v ní zájem, následné společné řešení zapeklitých solvů je snem snad každého speedcubera.

Tip: V našem videu Jak složit Rubikovu kostku pro začátečníky se ale určitě můžeš inspirovat!

Vlastní mozaika z Rubikovy kostky

Dalším cool nápadem, jak se zalíbit holce, je sestavení její personalizované mozaiky. Jednodušší a levnější variantou je vyskládat jí do jedné velké kostky vlastní iniciály, rozhodně roztomilé gesto. Druhou, poměrně časově náročnější, nicméně o to zajímavější variantou je mozaika z vícero kostek. Můžeš ji poskládat třeba ze 49 3x3 kostek (což je asi poměrně složité na sehnání), nebo se vyrábí i přímo na to určené mozaiky od GAN (6x6; 10x10)

opt_david s mozaikou

Tip: Pro skládání obrázků z kostek existují aplikace, které ti ukáží, jak máš kterou kostku složit.

Kendama jako balicí technika

Kendama se poslední dobou dostává do rukou i holkám - jestliže se vídáš s holkou, která pravidelně kendamuje, nech ji při Game of Ken úmyslně vyhrát - tvoje ego to unese a jí to udělá radost.

Pokud ti jde o originální oslovení dívky, která nekendamuje, zdůrazňujeme - hlavně přirozeně! Na kendamu bys holku měl balit, až si budeš jistý v kramflecích. Nenatrénované triky nepůsobí moc esteticky a ty přeci chceš udělat dojem. Sestav si proto nějaké cool kombíčko z triků, které už ovládáš, dolaď k dokonalosti a udělej dojem! Pak ji nauč pár základních triků, předej kendamu... a je ruka v rukávu.

 opt_jak sbalit holku na kendamu

Ukryj dáreček v deskové hře

Pravděpodobně tě ani tolik nezajímá, jak sbalit holku na ulici, ale máš v hlavě představu o konkrétní osobě. Zapomeň na internetovou seznamku a radši si sežeň někoho, s kým si při dlouhých večerech zahraješ (offline) dračí seznamku - Cindr. Jak tedy sbalit kamarádku z tvého okruhu přátel, po které koukáš už pár měsíců?

 opt_jak sbalit holku na skill toy_1

Rozhodně už teď máte nějaké společné zájmy. Pokud se jedná o kroužek přátel, ve kterém třeba rádi hrajete deskové hry, zkus jí místo žetonu podsunout nějaký malý dáreček. Takový se dá schovat třeba do Velbloudích dostihů nebo zaměnit s hrací kostkou v RPG hrách.

Fantazii se meze nekladou

V dnešní době internetu je vlastně každý osvojený skill zázrak, proto se neboj ukázat, co v tobě je. Jsi králem begleri, knucklebone, pen spinningu nebo cardistry? Určitě se nemusíš držet pouze našich tipů - spíš se inspiruj a vymysli si vlastní originální postup, jak sbalit holku.

Držíme palce!

[Autor-Ája]